تعداد دانلودهای Fallout Shelter نزدیک به 350 درصد افزایش یافته است.


آمازون پرایم افتادن این سریال رونق بزرگی به همراه داشت افتادن به عنوان یک فرنچایز کامل. علاوه بر موفقیت خود برنامه تلویزیونی، موج اخیر علاقه مجدد به این ملک نیز برای بسیاری از افراد تقویت شده است. افتادن بازی‌ها نیز – از جمله عناوین رایگان پناهگاه سقوط.

همانطور که توسط GamesIndustry گزارش شده است، طبق داده های Sensor Tower; پناهگاه سقوط اخیراً از نظر تعداد دانلودها و درآمد حاصل از دستگاه های تلفن همراه افزایش قابل توجهی داشته است. از 9 آوریل (روز قبل از پخش سری آمازون) تا 13 آوریل، دانلود بازی ها 346.6 درصد افزایش یافت و از کمتر از 15000 دانلود به بیش از 60000 دانلود در روز رسید. در همین حال، درآمد نیز افزایش یافت و 232.4 درصد در مدت مشابه جهش کرد که از کمتر از 20000 دلار شروع شد و تا نزدیک به 80000 دلار در روز افزایش یافت.

جالب اینجاست که بعد از پخش سریال آمازون; پناهگاه سقوط همچنین در جدول برترین بازی‌های رایگان فروشگاه برنامه iOS ایالات متحده به رتبه 7 رسید که بالاترین جایگاه آن از ژوئن 2018 است.

به تازگی، سقوط 76 علاوه بر این، کاربران همزمان Steam به اوج خود رسیدند. سقوط 4 و Fallout: New Vegas فعالیت بازیکنان نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

سقوط 4 علاوه بر این، به‌روزرسانی نسل بعدی مورد انتظار با بهینه‌سازی کامل برای دک‌های Steam در ۲۵ آوریل در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید