“Fallout: New Vegas” معمولی است، تاد هاوارد امن است


توجه: حاوی اسپویلر برای Amazon Prime است. افتادن سلسله.

حتی اگر آمازون پرایم باشد افتادن این برنامه تلویزیونی مورد تحسین گسترده منتقدان و بینندگان قرار گرفت، اما مدت کوتاهی پس از شروع پخش آن، شکایت هایی در مورد ناهماهنگی در برنامه، که به نظر می رسید نمایشنامه ای در مورد عنوان سرگرمی Obsidian در سال 2010 بود، وجود داشت. Fallout: New Vegas بخصوص.

به طور خاص، در این نمایش که در سال 2296 اتفاق می‌افتد، آخرین نقطه شناخته شده در تایم لاین سریال، مشخص می‌شود که شهر شن‌های سایه‌دار به فراموشی سپرده شده است و در یک صحنه به‌ویژه «فروپاشی شیدی» به نمایش درآمده است. آشکار کرد. پسران» در سال 2277 اتفاق می افتد. کهنه سربازان سری به سرعت به این نکته اشاره کردند که با جدول زمانی بزرگتر در تناقض است. Fallout: New VegasShady Sands که در سال 2281 اتفاق می‌افتد، همچنان یک مرکز پر رونق تمدن است.

برخی آن را به معنای آن برداشت کردند Fallout: New Vegas تاد هاوارد از استودیوی بازیسازی بتسدا که از مجموعه اصلی حذف شد، اکنون مباشر این مجموعه است و بر هر دو فیلم نظارت دارد. سقوط 3 و چهار، آن نگرانی ها برطرف شد. هاوارد در مصاحبه اخیر با IGN همه اینها را تایید کرد. افتادن از جمله بازی ها وگاس جدید، بخشی از همان canon که در آن سری آمازون نیز وجود دارد.

هاوارد گفت: “ما در حال زیر نظر گرفتن جدول زمانی هستیم تا مردم بتوانند گوش کنند.” ممکن است در برخی مکان‌ها اختلالی ایجاد شود، اما هر اتفاقی که در بازی‌های قبلی، از جمله نیو وگاس رخ داد، رخ داد. ما در این مورد بسیار مراقب هستیم.»

وی در پاسخ به سوالی در مورد مغایرت های احتمالی در جدول زمانی در خصوص تخریب ساندهای سایه گفت: وگاس جدید. آن وقت است که Shady Sands می وزد. ”

وقتی از هاوارد به طور خاص پرسیده شد که آیا «تخریب شن‌های سایه‌دار» که در نمایش ذکر شد لزوماً به معنای بمباران اتمی شهر نیست، گفت: «این درست است.

او افزود: «ببینید، اگر واقعاً می‌خواهید بیایید، تاریخ‌ها نزدیک است. “اما آنچه مهم است این است که نمایش چه زمانی برگزار می شود. در طول زمان نمایش چه اتفاقی می افتد؟ و این چیزی است که برای ما اهمیت دارد.”

در حال حاضر در حال انجام است افتادن تب با موفقیت سریال آمازون نیز شروع شد افتادن بازی سقوط 76 اخیراً تعداد کاربران همزمان در Steam به بالاترین حد خود رسیده است. سقوط 4 و وگاس جدید فعالیت بازیکنان نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

در 25 آوریل، سقوط 4 نسخه‌های بومی PS5 و Xbox Series X/S که مدت‌ها مورد انتظار بودیم، تعدادی پیشرفت فنی و بصری را به همراه دارند. در همان روز، بازی RPG پسا آخرالزمانی نیز به طور کامل برای Steam Decks بهینه شده و برای فروشگاه Epic Games عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید