تاد هاوارد می‌گوید بازی‌های Fallout به طور عمده در ایالات متحده تنظیم می‌شوند.


برای همیشه افتادن اگرچه این فرنچایز وجود داشت، اما هرگز در خارج از ایالات متحده راه اندازی نشد. البته، آن طنز آمریکنایی بیش از حد گذشته نگر، سقوط، سقوطاما چند قسمت جدید باعث شده است که بخش بزرگی از طرفداران سریال به این فکر کنند که محل فیلمبرداری در خارج از ایالات متحده چگونه است. سقوط تنظیمات آخرالزمانی، و اینکه آیا آنها به عنوان تنظیمات مناسب آینده کار می کنند یا خیر افتادن بازی

با این حال، طبق گفته های تاد هاوارد، کارگردان استودیو Bethesda Game سقوط 3 و چهار و کارگردان خواهد بود سقوط 5 در مقطعی در آینده، فضای آمریکایی بخش اصلی سریال و زیبایی شناسی آن است. در مصاحبه اخیر با Kinda Funny Games، Bethesda Game Studios افتادن هاوارد توضیح داد که بعید به نظر می رسد قسمت های بعدی در جای دیگری اجرا شوند، با توجه به اینکه محیط آمریکایی تا چه حد برای هویت سریال مرکزی است.

«نظر من این است افتادن هاوارد گفت: schtick همه چیز در مورد سادگی Americana است. “در این مرحله، برای ما خوب است که برخی از حوزه های دیگر را بپذیریم، اما برنامه ما این است که آن را در درجه اول در داخل ایالات متحده نگه داریم.”

هوارد اضافه کرد که طرفداران اغلب در مورد مکان های اسرارآمیز فیلم نیز سوال می پرسند. طومارهای بزرگتر، او احساس می کند که بی پاسخ ماندن برخی از سؤالات و رازها اغلب بهترین راه از منظر داستان سرایی است.

او گفت: “اشکال ندارد که اسرار و سوالات را پشت سر بگذاریم.” “در اروپا چه می‌گذرد؟ اینجا چه می‌گذرد؟ فکر می‌کنم اینها چیزهای خوبی هستند. طومارهای بزرگترهمه می‌خواهند به سرزمین‌های خاص دیگری بروند، اما من فکر می‌کنم که من به این شهرت رسیده‌ام که می‌گویم بدترین کاری که می‌توان در مورد یک سرزمین عرفانی کرد این است که عرفان را از بین ببری. ”

البته استودیو Bethesda Game در حال حاضر است میدان ستاره و توسعه مداوم طومارهای بزرگ ۶،بعد افتادن بعید است که بازی فوراً موفق شود، به این معنی که حتی محیط جدید آمریکایی برای این سری در آینده قابل پیش‌بینی دور از دسترس خواهد بود. همانطور که گفته شد، هاوارد گفت که Bethesda به دنبال راه‌هایی برای افزایش خروجی بازی‌های خود است، در حالی که به نظر می‌رسد این شرکت دو بازی اعلام‌نشده در دست ساخت دارد. افتادن پروژه ی در حال انجام.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید