نقشه راه 2024 Fallout 76 شامل بسط نقشه ها، ماموریت های داستانی جدید، جناح ها و موارد دیگر است.


پشتیبانی مداوم از Bethesda سقوط 76 به‌روزرسانی‌ها، اصلاح‌ها و افزودن‌های محتوا کلیدی برای معکوس کردن شانس یک بازی بوده‌اند، و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، توسعه‌دهندگان همچنان در سال 2024 به بازی‌های RPG آنلاین اضافه خواهند کرد.در یک پست وبلاگ اخیرا منتشر شده، Bethesda جزئیات نقشه راه 2024 خود را ارائه کرد سقوط 76 همراهی می کند.

نکته قابل توجه احتمالاً گسترش نقشه بازی خواهد بود و قلب جنگل Shenandoah، منطقه ای ناشناخته “که زمانی آرام بود” در جنوب نقشه موجود، به جهان اضافه می شود. این مسیرها، جناح‌ها و پاداش‌های جدید را به ارمغان می‌آورد.

انتظار می رود توسعه نقشه در اواخر سال 2024 اجرا شود، اما قبل از آن، موج دوم در بهار وارد خواهد شد. سقوط 76 اکسپدیشن آتلانتیک سیتی. علاوه بر ماموریت‌های جدید که در آن بازیکنان رو در رو با شیطان افسانه‌ای Jersey Devil قرار می‌گیرند، این اکسپدیشن همچنین دارای مناطق جدید، جوایز و ماموریت‌های داستانی است.

بعلاوه، Bethesda به عرضه مداوم رویدادهای فصلی خود ادامه می دهد و بیان می کند که بازیکنان همچنین می توانند انتظار “چند ویژگی و پیشرفت اضافی” داشته باشند.

سقوط 76 بر روی Xbox One، PS4، PC و از طریق سازگاری به عقب در Xbox Series X/S و PS5 در دسترس است. تعداد بازیکنان مادام العمر از 17 میلیون فراتر رفته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید