Fallout 76 بیش از 20 میلیون بازیکن دارد


2018، سقوط 76 پس از یک راه‌اندازی فاجعه‌بار، این تیراندازی چندنفره بسیار بدخواهانه به سرعت کنار گذاشته شد و به سرعت کنار گذاشته شد، دقیقاً مانند بسیاری از بازی‌های سرویس زنده شکست خورده که در طول سال‌ها شاهد آن بودیم. اما Bethesda، به اعتبار خود، کار تحسین برانگیزی در تغییر این بازی انجام داده است. همانطور که انتظار می رفت، این در پایگاه بازیکنان وفادار و وفادار آن منعکس می شود که به طور پیوسته به رشد خود ادامه می دهد.

در واقع، اخیر افتادن شور و شوق ناشی از موفقیت عظیم نسخه آمازون پرایم، سقوط 76 پایه بازیکنان افزایش قابل توجهی داشته است. Variety گزارش داد که از 29 می، این بازی 20 میلیون بازیکن در سراسر جهان در تمام پلتفرم ها داشت. این افزایش نسبت به 17 میلیون نفر در دسامبر است.

اندکی پس از آن افتادن از زمانی که این نمایش در آمازون پرایم نمایش داده شد، بازی‌های متعدد این سری که Bethesda در طول سال‌ها منتشر کرده است، فروش و تعامل بازیکنان را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. سقوط 76 این یک نعمت بوده است، حداقل می گویند.

سقوط 76 به روز رسانی محتوای بزرگ بعدی، دره افقانتظار می رود اواخر این ماه منتشر شود و تعدادی ویژگی از جمله توسعه بزرگ نقشه بازی به آن اضافه شود. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید