ایکس باکس در مقطعی به فکر لغو بازی Fallout 76 بود.


ما در طول سال‌ها داستان‌های بازگشت زیادی را در صنعت بازی دیده‌ایم. در آنجا، بازی هایی که به دلایلی در شرایط وحشتناکی عرضه شدند و پس از انتشار مورد انتقاد گسترده قرار گرفتند، به طور قابل توجهی پیشرفت کردند و موفقیت قابل توجهی را تجربه کردند. سقوط 76 قطعاً بازی‌ای است که سال‌ها پس از عرضه فاجعه‌بار آن در سال 2018 به این فهرست پیوست. با این حال، همه چیز می توانست متفاوت باشد.

درز اخیر اسناد دادگاه ویرایش نشده از شکایت مایکروسافت علیه FTC در هفته گذشته بسیاری از جزئیات ناشناخته را فاش کرد، اما یک چیز دیگر آشکار شد: این واقعیتی است که فیل اسپنسر، رئیس Xbox در سال 2017 در نظر داشت.گزینه لغو سقوط 76.

یک ایمیل داخلی فاش شده از سال 2021 (از طریق TheGamer) اسپنسر را در حال بحث درباره چراغ سبز احتمالی نشان می دهد. سقوط 76 در مورد PlayStation Now، این نشان داده است که علیرغم رقابت سرویس Game Pass باز است. سقوط 76 در جایی است که نیاز به جذب بازیکنان بیشتری دارد. اسپنسر همچنین نوشت: سقوط 76 اگر نمی‌توانید به 10 میلیون کاربر فعال ماهانه در همه پلتفرم‌ها دست پیدا کنید، احتمالاً بهتر است بازی را کنار بگذارید و «از آنجا ادامه دهید».

“در دید من F76 اسپنسر نوشت: در این مکان جالب قرار دارد. “بدیهی است که شروع به سخت شدن کرده است. تیم همچنان بر روی جذب بینندگان بیشتر و بهبود تمرکز دارد. ما امیدواریم که شاهد این باشیم که این میزان به 10 میلیون MAU در همه پلتفرم ها برسد، یا از آن جا ادامه دهیم.” من احساس می کنم آنها باید تصمیم بگیرند، اما اگر آنها تصمیم بگیرند. باور کنید PSNow می‌تواند به ایجاد ارتباط کمک کند، من طرفدار آن هستم.»

سقوط 76 این سرویس به وضوح از زمان راه‌اندازی خود به طور مداوم به دریافت محتوای جدید ادامه داده است، و اگرچه مشخص نیست که آیا تعداد کاربران فعال ماهانه‌ای را که اسپنسر سال‌ها پیش انتظار داشت، جذب می‌کند یا خیر، اما پایگاه پخش‌کننده سالمی دارد.

اوایل سال جاری، Bethesda فاش کرد که این بازی از زمان انتشار بیش از 15 میلیون بازیکن جذب کرده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید