Fallout 4 با فروش 7500 درصدی پرفروش‌ترین بازی اروپا در هفته گذشته بود.


بتسدا افتادن بازی همچنان از افزایش مجدد علاقه به همه چیز سود می برد افتادناقتباسی که به تازگی در آمازون پرایم منتشر شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط GSD (از طریق GamesIndustry)، در اروپا؛ سقوط 4 پرفروش ترین بازی هفته گذشته بود. به طور باورنکردنی، فروش آن 7500 درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافت، به طوری که 69 درصد از کل فروش روی رایانه شخصی و مابقی روی کنسول ها اتفاق افتاد.

این واقعیت که این بازی برای مشترکین PlayStation Plus Extra/Premium و Game Pass نیز رایگان است، فروش آن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. RPG پسا آخرالزمانی قرار است هفته آینده به‌روزرسانی نسل بعدی را دریافت کند، بنابراین فروش ممکن است برای مدتی طولانی باقی بماند.

سقوط 4 این همه چیز نبود افتادن بازی که در آن می توانید از افزایش فروش لذت ببرید. سه بازی دیگر این سری در بین ده بازی برتر قرار دارند. سقوط 76 در جایگاه هشتم قرار گرفت، Fallout: New Vegas در شماره 9 و سقوط 3 در شماره 10

در جای دیگر نمودار، هیچ شگفتی وجود ندارد. غواص جهنمی 2 ما قصد داریم به عملکرد خود ادامه دهیم و جایگاه شماره 2 خود را حفظ کنیم. EA Sports FC 24، Grand Theft Auto 5، و رستگاری مردگان قرمز 2 شما می توانید 10 کامل برتر را در زیر مشاهده کنید.

نهعنوان
1.سقوط 4
2.غواص جهنمی 2
3.EA Sports FC 24
چهارسرقت بزرگ خودکار 5
پنج.فراخوان جنگ مدرن 3
6.رستگاری مردگان قرمز 2
7.میراث هاگوارتز
8.سقوط 76
9.Fallout: New Vegas
ده.سقوط 3نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید