به روز رسانی Fallout 4 در 13 می با افزودن گزینه های گرافیکی و عملکرد جدید ارائه می شود.


سقوط 4 به‌روزرسانی نسل بعدی در ماه گذشته به‌شدت تبلیغ و تبلیغات شده است، به ویژه پس از موفقیت برنامه تلویزیونی آمازون. این بدون مشکلات نیست، از جمله عدم مقیاس UI در نمایشگرهای فوق عریض، خرابی مودها و هدف گیری عجیب 60 FPS در همه حالت ها در Xbox Series X.

Bethesda از آن زمان به‌روزرسانی جدیدی را برای 13 می اعلام کرده است که شامل «گزینه‌های جدید و اصلاحات و بهبودهای بیشتر برای تنظیمات گرافیکی و عملکردی» است. مشخص نیست که آیا این موضوع مشکل فعلی را حل می‌کند یا خیر، بنابراین مراقب یادداشت‌های پچ باشید که فردا ارائه می‌شوند.

با وجود انتشار مشکل به‌روزرسانی‌های نسل بعدی، سقوط 4 ما به موفقیت‌های جدیدی دست یافته‌ایم، از جمله اوج افزایش تعداد بازیکنان همزمان در Steam (125,344 در 24 ساعت گذشته) و افزایش فروش در بریتانیا. بررسی ما را از نحوه اجرای بازی در سال 2024 پس از تمام به روز رسانی ها و گسترش ها و همچنین عملکرد نسخه PS5 بررسی کنید.

یا از اینجا دیدن کنید تا نظرات ما را در مورد چگونگی آن ببینید. سقوط 5 (گزارش‌ها می‌کند که مایکروسافت در تلاش است تا این موضوع را به سرعت پیش ببرد) احتمالاً نسبت به نسخه‌های قبلی بهبود یافته است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید