به روز رسانی Fallout 4 Branch گمانه زنی ها درباره Fallout: New Vegas Sequel را افزایش می دهد


شعبه جدید از سقوط 4باطن ‘s با عنوان توسعه newVegas2 عرضه می شود و باعث می شود که طرفداران فرنچایز باور کنند که این یک دنباله بالقوه برای کلاسیک فرقه است. Fallout: New Vegas من دارم کار میکنم شعبه جدید را می توان پس از به روز رسانی اخیر (که توسط GameSpot گرفته شده) در SteamDB پیدا کرد.

Bethesda از آن زمان به سرعت هرگونه ارجاع به newvegas2 را حذف کرده است که منجر به گمانه زنی های قابل توجهی در جامعه شده است. با این حال، شایان ذکر است که Bethesda هیچ اعلامیه واقعی در مورد دنباله ارائه نکرده است. Fallout: New Vegas، و شاخه به عنوان به روز رسانی ظاهر می شود سقوط 4 فقط DLC های دارای آیتم های از Fallout: New Vegas.

سقوط 4 در سال 2023 به‌روزرسانی خواهد شد تا از سخت‌افزار بهبود یافته در Xbox Series X/S و PS5 استفاده کند. این بازی که در ابتدا برای PC، PS4 و Xbox One منتشر شد، به‌روزرسانی با نرخ فریم بهتر در Xbox نیز دریافت کرد. سری X/S.

سقوط 4 اولین بار در نوامبر 2015 منتشر شد و موفقیت بزرگی داشت و در 24 ساعت اول اکرانش 750 میلیون دلار به دست آورد.ما همچنین شاهد انتشار تعداد زیادی DLC از جمله بندر دور و نوکا جهان.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید