Fallout 4 در جدول فروش آمازون در ایالات متحده در ماه آوریل پس از اولین نمایش به عنوان سریال تلویزیونی در رتبه چهارم قرار گرفت.


مورد انتظار آمازون افتادن این برنامه تلویزیونی ماه گذشته پخش شد و در 16 روز 65 میلیون بازدید به دست آورد. محبوبیت آن به بازی گسترش یافت و تعداد بازیکنان به طور قابل توجهی در سراسر صفحه افزایش یافت. بر اساس داده‌های فروش بازی‌های ویدیویی Circana در آوریل 2024، این نمایش همچنین منجر به افزایش فروش شد.

سقوط 4 به گفته مت پیسکاتلا، تحلیلگر و مدیر اجرایی، این شرکت از رتبه 87 در ماه مارس به رتبه 5 چشمگیر در آوریل رسید. سقوط 76 همچنین در این ماه رتبه خود را از رتبه 159 به رتبه هشتم ارتقاء قابل توجهی داد. بر اساس ردیاب تعامل بازیکنان Circana، این عناوین از نظر تعداد کاربران فعال ماهانه در Steam در رتبه های چهارم و پنجم قرار گرفتند. Helldivers 2, Counter Strike 2 و هشدار محتوا.

سقوط 4 به روز رسانی نسل بعدی (که وصله ای دریافت کرد که برخی از مشکلات را برطرف می کند) شروع شده است، سقوط 76 مایکروسافت برای راه اندازی Skyline Valley آماده می شود. با این حال، شایعات حاکی از آن است که مایکروسافت در حال “برنامه ریزی” است و قصد دارد عنوان اصلی بعدی خود را “به جای دیرتر” عرضه کند. تاد هاوارد از بتسدا ظاهراً به دو پروژه اعلام نشده در این فرنچایز اشاره کرد. می‌توانید آن را در اینجا بررسی کنید، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا منتشر شود. تا آن زمان، منتظر به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید