به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 اکنون برای دارندگان مجموعه PS Plus در دسترس است


Bethesda به‌روزرسانی نسل بعدی را حذف کرده است سقوط 4 هفته گذشته، PS5 و Xbox Series X/S پشتیبانی از 4K بومی، محتوای جدید Creation Club و موارد دیگر را اضافه کردند. با این حال، با مشکلات و سردرگمی مواجه شده است، به خصوص در مورد اینکه چه کسی ارتقاء PS5 را دریافت خواهد کرد.

کسانی که از طریق PlayStation Plus Extra به بازی دسترسی پیدا کردند، در نهایت خوب بودند، اما توسعه دهنده اطلاعاتی را برای کسانی که بازی را از طریق PS Plus Essential یا PS Plus Collection درخواست کردند (حالا من آن را نداشتم) ارائه نکرد. مورد اول همچنان وجود دارد، اما بازیکنانی که بازی را از طریق Collections درخواست کرده‌اند، اکنون می‌توانند این آپدیت را دانلود کنند.

استودیوی بازیسازی Bethesda در توئیتی جدید گفت: «از اینکه به ما اطلاع دادید که برخی از مشترکین PS Plus دیگر نمی‌توانند به آپدیت‌های رایگان نسل بعدی دسترسی داشته باشند، متشکریم. سقوط 4 در پلی استیشن این مشکل اکنون با موفقیت حل شده است.مشترکینی که قبلا دریافت کرده اند سقوط 4 اکنون باید بتوانید به به‌روزرسانی‌هایی که از مجموعه پلی‌استیشن پلاس در نظر گرفته شده است، دسترسی داشته باشید. ”

باید دید که آیا این موضوع برای مشترکین PS Plus Essential تغییر خواهد کرد یا خیر. البته کسانی که مشترک Game Pass هستند بدون هیچ مشکلی به آپدیت های نسل بعدی دسترسی خواهند داشت. برای جزئیات بیشتر بررسی ما را بخوانید. امتیاز 7 از 10 را دریافت کرد و عملکرد 60 FPS را ستود، اما از “متأسفانه ارتقاهای فنی ضعیف” و مشکلات اصلی موجود انتقاد کرد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید