طبق سند فاش شده مایکروسافت، Fallout 4 تا سال 2020 25 میلیون نسخه فروخته است.


مجموعه‌ای از اسناد مایکروسافت که قرار بود ویرایش شوند، اخیراً به‌طور تصادفی به‌صورت آنلاین و بدون ویرایش منتشر شدند و جزئیات کنسول نسل بعدی مایکروسافت در فضای ابری، کنترل‌کننده جدید Xbox با بازخورد لمسی و Xbox Series X Mid را نشان می‌داد. طرح لو رفت – Gen refresh و غیره به عنوان بخشی از همین نشت، آخرین اعداد فروش تعدادی از عناوین Bethesda نیز فاش شد (از طریق ResetEra).

قابل توجه خاص هستند سقوط 4. از زمانی که Bethesda در سال 2015 اعلام کرد که RPG در روز عرضه 12 میلیون نسخه در سراسر جهان ارسال شده است، هیچ به روز رسانی بیشتری در مورد فروش وجود ندارد، اما اسناد فاش شده جدید از مایکروسافت نشان می دهد. سقوط 4 تقریباً 25 میلیون دستگاه تا سال 2020 ارسال شده است (که به این معنی است که این تعداد در این مرحله می تواند حتی بیشتر باشد).

جالب اینجاست که در این سند آمده است که در سال 2020، The Elder Scrolls 5: Skyrim تقریباً 40 میلیون دستگاه ارسال شده است. اوایل امسال، کارگردان تاد هاوارد فاش کرد: اسکایریم این بدان معناست که RPG فانتزی در حدود 3 سال 20 میلیون نسخه دیگر فروخته است.

مایکروسافت همچنین در سند می گوید که انتظار دارد: سقوط 5 مانند کارهای قبلی، ما قصد داریم تقریباً 25 میلیون دستگاه را ارسال کنیم. قبلا تایید شده بود اما سقوط 5 بازی های بعدی که استودیوی بازی سازی Bethesda روی آنها تمرکز خواهد کرد عبارتند از: طومارهای بزرگ 6با این حال، با توجه به این واقعیت که نسخه دوم به تازگی وارد توسعه اولیه شده است و هنوز بیش از پنج سال با انتشار فاصله دارد، ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا خط اصلی بعدی را ببینیم. اغراق نیست. افتادن انتشار بازی

به عنوان بخشی از این افشای بزرگ، جزئیات عناوین اعلام نشده آینده در حال توسعه در استودیوهای مختلف Bethesda نیز فاش شد. سقوط 3.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید