Fallout 4، 3 و New Vegas به طور قابل توجهی تعامل بازیکنان را در Steam افزایش می دهند


از جانب Cyberpunk: Edgerunners به HBO آخرین ماما نمونه‌های اخیر زیادی را دیده‌ایم که در آن بازی‌های اقتباسی به خوبی مورد استقبال قرار گرفته‌اند و تعداد بازیکنان و فروش بازی‌هایی که بر اساس آن‌ها ساخته شده‌اند را به میزان قابل‌توجهی افزایش داده‌اند، اما اکنون سری دیگری که من به آن لیست پیوستم.آمازون پرایم افتادن این سریال هفته گذشته هر هشت قسمت را به نمایش گذاشت و در میان استقبال گسترده، چندین قسمت به نمایش درآمد. افتادن بازی برای لذت بردن از اعداد افزایش یافته.

در 14 آوریل، وب سایت ردیابی Steam SteamDB موارد زیر را در توییتر به اشتراک گذاشت: افتادن پس از انتشار سری آمازون، تعداد بازیکنان همزمان در Steam بیش از دو برابر شد و از آن زمان تا کنون تعداد آنها همچنان در حال افزایش است.

بزرگترین ذینفع، به طور قابل پیش بینی، آخرین عنوان تک نفره اصلی این سری است. سقوط 4 اخیرا تعداد بازیکنان همزمان در Steam از 83491 فراتر رفته است. این بالاترین رکورد این بازی از زمان عرضه آن در سال 2015، نزدیک به یک دهه پیش است. قبل از آن، ما به طور مداوم حدود 25000 بازیکن همزمان داشتیم. این بدان معناست که تعداد بازیکنان همزمان در حال افزایش است. بالای 300 درصد است.

اون هم هست Fallout: New Vegas. پیش از این، تعداد بازیکنان همزمان به طور میانگین بین 5000 تا 6000 نفر بود، اما در 24 ساعت گذشته این تعداد بیش از سه برابر شده و به 19505 بازیکن همزمان در Steam رسیده است که بالاترین میزان برای بازی از نوامبر 2015 بوده است. سقوط 3 همچنین رشد قابل توجهی داشته است، اما تعداد بازیکنان کلی بسیار کمتری نسبت به سایر بازی‌های این سری دارد. قبلاً به طور میانگین حدود 1000 بازیکن همزمان داشت، اما اخیراً به اوج 24 ساعته 6731 بازیکن رسیده است.

حرکت به قلمرو چند نفره، سقوط 76 همچنین از علاقه مجدد به آن بهره مند شده اند افتادن تعداد بازیکنان متصل به طور همزمان در Steam از 39000 فراتر رفت که بالاترین رقم تاریخ است. بیشتر بدانید.

احتمالاً همینطور است سقوط 4 در هفته‌های آینده شاهد حرکت‌های بزرگ خواهیم بود، به‌ویژه زمانی که به‌روزرسانی‌های نسل بعدی و پشتیبانی کامل Steam Deck در ۲۵ آوریل ارائه می‌شوند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید