ریمستر Fallout 3، DOOM Year Zero، Dishonored 3 و بیشتر لو رفت


پرونده مایکروسافت با کمیسیون تجارت فدرال به پایان رسیده است، اما به لطف اسناد دادگاهی که در دسترس عموم قرار دارد، بمب‌ها همچنان از بین می‌روند. در بیانیه اکتبر 2022 که از راه دور با فیل اسپنسر، مدیرعامل Microsoft Gaming برگزار شد، برنامه کامل انتشار Bethesda تا سال مالی 2024 فاش شد.

توسط کاربر Resetera Madjoki کشف شد. پروژه هیبیکی (شاید Hifi rush) میدان ستاره و سقوط قرمز در حالی که برای انتشار در سال 2021 برنامه ریزی شده است، MachineGames ایندیانا جونز برای سال 2022 برنامه ریزی شده بود. این سند مربوط به سال 2020 است و حداقل دو عنوان با تاخیر مواجه هستند. ایندیانا جونز تا 31 مارس 2023 منتشر نمی شود، سایر پنجره های انتشار ممکن است قدیمی باشند. یک مثال خوب است طومارهای بزرگ 6 اسپنسر اخیراً احساس کرد که تا رسیدن به هدف 2024 هنوز بیش از پنج سال باقی مانده است.

با این حال، عناوین دیگر نیز جالب هستند. The Elder Scrolls 4: Oblivion و سقوط 3، DOOM سال صفر (با DLC) Dishonor 3. عاقبت به Ghostwire: توکیو دو پروژه با اسم رمز؛ كسترل پروژه و پروژه پلاتین، به همراه بازی های IP دارای مجوز ذکر شد. هیچ یک از این پروژه ها به طور رسمی تایید نشده است.

باید دید که آیا مایکروسافت به این نشت رسیدگی خواهد کرد یا خیر، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *