طبق آگهی استخدام، Fairgame$ “در مسیر ارائه یک تجربه چند نفره AAA است.”


سال گذشته به عنوان اولین پروژه استودیوی شخص اول Haven Studios معرفی شد. بازی منصفانه $ اگرچه این اعلامیه جهان را به آتش نکشید، اما واضح است که به عنوان یک بازی بزرگ آینده که بخشی از تبلیغات گسترده خدمات زنده سونی است، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. مدتی است که هیچ به روز رسانی در مورد بازی و توسعه آن نمی شنویم، اما Haven می گوید که تولید این عنوان به خوبی پیش می رود.

جالب اینجاست که این اطلاعات از یک آگهی شغلی اخیرا منتشر شده است. با توجه به آگهی شغلی برای سمت تهیه کننده، این بازی “در مسیر” برای ارائه یک بازی ساختاریافته است که بر اساس “آزادی، هیجان و بازیگوشی” ساخته شده است، طبق گفته هاون به تکامل و پشتیبانی در طولانی مدت ادامه خواهد داد.

در این فهرست آمده است: “به لطف تیم با استعداد و پرشور ما و کمک های خارق العاده آنها، ما توانستیم در مدت زمان کوتاهی پیشرفت های باورنکردنی داشته باشیم.” “در Haven، ما فرهنگی مبتنی بر مهربانی، سازگاری و شجاعت ایجاد کرده‌ایم تا خلاقیت را آزاد کنیم. اولین IP جدید ما برای PlayStation دنیایی از آزادی، آزادی و شجاعت است که بازیکنان را برای سال‌های آینده سرگرم کرده و درگیر خواهد کرد. ما برنامه‌ای برای ارائه یک تجربه چندنفره AAA با چشم‌انداز ساختن یک جهان ساختاریافته و در حال تکامل با تمرکز بر هیجان، بازیگوشی، ارائه کنید.

دقیقا چه معنی میدهد بازی منصفانه $ و تولید چقدر طول می کشد؟ البته، Haven چیزی در مورد آن فاش نکرده است، بنابراین مشخص نیست که چقدر طول می کشد تا تصاویر واقعی گیم پلی این شوتر دزدی را ببینیم. طبق اطلاعات فاش شده، به زودی یک State of Play برگزار خواهد شد که در آن سونی به‌روزرسانی‌های مربوط به شوتر سرویس زنده خود را ارائه خواهد کرد. هماهنگی و جدید ربات اختر بازی – شما می توانید بازی منصفانه $ اونجا هم ظاهر میشه؟ حداقل مثلا هماهنگی، بازی منصفانه $ هیچ هدف رسمی راه اندازی وجود ندارد که باید برآورده شود.

بازی منصفانه $ در حال حاضر برای PS5 و PC در حال توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید