fable

شایعات افسانه ای در مورد راه اندازی مجدد توسعه ظاهراً صحت ندارد


افسانه یکی از چندین عنوان شخص اول ایکس باکس است که مدتی پیش به طور رسمی معرفی شد اما به نظر نمی رسید به عرضه نزدیک شود. از زمانی که بازی RPG بازی Playground برای اولین بار معرفی شد، هیچ به روز رسانی برای بازی وجود نداشته است. این به طور طبیعی به این معنی است که ما اغلب سؤالاتی در مورد وضعیت توسعه و مدت زمان لازم برای انتشار بازی دریافت می کنیم. تا زمانی که کار می کند.

اخیراً شایعه‌ای در 4chan منتشر شد (که در بهترین حالت منبعی متزلزل است) مبنی بر اینکه آخرین ساخت بازی توسط Playground Games «غیرقابل پخش» تشخیص داده شده است و استودیو توسعه مجدد را آغاز خواهد کرد. آن را خراش دهید و برای پروژه های آینده خود به Unreal Engine بروید.

اما این نادرست به نظر می رسد. کریستوفر درینگ، روزنامه‌نگار GamesIndustry در توییتر به شایعات فوق‌الذکر پاسخ داد و گفت: “این درست نیست.”

البته، اگر مایکروسافت یا Playground Games یک به‌روزرسانی رسمی برای بازی ارائه می‌کردند، بسیار بهتر بود، اما طرفداران این اطمینان را دارند که شخصی که معمولاً تمایل دارد بهتر بداند شایعات مربوط به راه‌اندازی مجدد توسعه را رد کرده است. با این حال، این اولین مورد نیست. time Playground Games مشکلات توسعه را گزارش کرده است، بنابراین ما هنوز دقیقاً نمی دانیم پشت صحنه پروژه چه می گذرد.

افسانه در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC. اخیرا اعلام شد، دیوس سابق توسعه دهنده Eidos Montreal به طور مشترک این بازی را توسعه می دهد. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat