Fable Reveals Potentially Teased در Xbox Game Showcase


از زمانی که حدود سه سال پیش با تریلر CG معرفی شد، چیزی در مورد این اثر نشنیدیم.افسانهاین بازی از شرکت مایکروسافت یا توسعه دهنده Playground Games می آید و یکی از چندین عنوان شخص اول ایکس باکس در این موقعیت است. طرفداران این سری که مدت‌ها در حالت خفته قرار دارند، به طور فزاینده‌ای در مورد وضعیت پروژه و پیشرفت در توسعه نگران شده‌اند، و با نزدیک شدن به نمایشگاه Xbox Game، بسیاری نگران هستند که بالاخره RPG از راه برسد.

جالب اینجاست که مایکروسافت ممکن است در حال تمسخر باشد که واقعاً اتفاق می افتد. حساب رسمی توییتر اخیراً توییتی را منتشر کرده است که ویترین آینده را تبلیغ می کند، همراه با یک کلیپ کوچک که دنباله ای از زرق و برق را نشان می دهد که به صفحه نمایش لوگوی Xbox Game Showcase منتهی می شود. چیزی که توجه اکثر مردم را به خود جلب کرد این بود که موسیقی پس زمینه استفاده شده در کلیپ اصلی بود.افسانه، در حالی که مسیر زرق و برق استافسانهبازی

به طور مشابه، مایکروسافت افسانهیا این فقط طرفداران سریال سال هاست که حتی با کوچکترین به روز رسانی رنج می برند؟ Xbox Game Showcase برای 13 ژوئن برنامه ریزی شده است، بنابراین ما به زودی متوجه خواهیم شد.

در اوایل سال جاری، ادعا شد که Playground Games گزارش داده است که:افسانهراه اندازی مجدد الهام گرفته شده استجادوگراو گفت که بازی و انتشار آن هنوز “راه زیادی مانده است.” همچنین قبلاً گزارش شده بود که این بازی از پشتیبانی توسعه توسط:دیوس سابقونگهبانان کهکشان مارولتوسعه یافته توسط Eidos Montreal.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید