ستاره “Fable” در ماه اوت کناره گیری می کند


استودیو Playground سرانجام ماه گذشته تریلر جدیدی را منتشر کرد افسانه، یک راه اندازی مجدد از سری بازی های اکشن RPG لاین هد با چرخشی در جک و لوبیا. هنرمند اصلی نورپردازی، لوکاس کلتز، پس از نمایش تایید کرد که این کاملاً درون بازی بوده و در Xbox Series X ثبت شده است.

هیچ به روز رسانی بیشتری وجود نداشت، اما رهبر روایت آنا مگیل تأیید کرد که در ماه آگوست از این نقش کناره گیری می کند. «بعد از چند سال فوق‌العاده گرافیتی در ویلای افسانه‌ای خود، احساس می‌کنم زمان مناسبی برای یک چالش جدید است.»

مگیل در سال 2021 به عنوان نویسنده اصلی در Fable به بازی Playground Games پیوست و در سال 2022 به عنوان نقش اول داستان ارتقا یافت. Dishonored: Death of the Outsider، Division 2 و کنترل. به نظر نمی‌رسد مگیل بازی‌های Playground را ترک کند، اما جالب است که ببینیم او در فوریه گذشته از این نقش فاصله می‌گیرد، زمانی که فاش کرد: “من دو سال است که اینجا کار می‌کنم و هنوز هم خوشحالم.”

زمان نشان خواهد داد که آیا این برای بازی اهمیتی دارد یا خیر، پس با ما همراه باشید. افسانه در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC. هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما شایعات می گویند که “مایل ها دورتر” است. حماسه Senua: Hellblade 2 و پذیرفته.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *