Fable برای دریافت پشتیبانی توسعه از Eidos Montreal تایید شد


مایکروسافت تعدادی از عناوین فرست پارتی آینده را در نمایشگاه بازی Xbox اخیر به نمایش گذاشت و یکی از عناوینی که توجه ما را به خود جلب کرد این بود. افسانهبازی اکشن RPG تریلر جدیدی دریافت کرده است که نگاه های اجمالی بیشتری به گیم پلی، محیط فانتزی، سبک طنز و موارد دیگر ارائه می دهد و در کنار آن اطلاعات بیشتری در مورد توسعه آن نیز تایید شده است.

به طور خاص، Eidos Montreal، استودیو سازنده این بازی، Deus Ex ما پشتیبانی توسعه برای این سری ارائه می دهیم افسانهاین استودیو در توییتی این خبر را تایید کرد و نوشت: «ما… افسانهما از کار کردن با تیم با استعداد در Playground Games لذت بردیم تا یک ماجراجویی فراموش نشدنی ایجاد کنیم. ”

Eidos Montreal خدمات پشتیبانی ارائه می دهد افسانه اولین بار در سال 2022 معرفی شد، اکشن RPG یکی از پروژه های متعددی است که استودیو روی آن کار می کند، با یک پروژه جدید. Deus Ex بازی با این حال، گزارش شده است که دومی توسط شرکت مادر Embracer Group در سال گذشته لغو شد.

افسانهدر همین حال، به نظر می رسد که به طور پیوسته به سمت انتشار پیش می رود و مایکروسافت نیز به طور رسمی تاریخ انتشار را اعلام کرده است. این بازی سال آینده برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید