مسائل مربوط به توسعه افسانه به دلیل “سیاست داخلی در مورد استفاده از موتور” – شایعات


اعلامیه های بزرگ زیادی از هر استودیو در جوایز بازی وجود داشت، اما غیبت ایکس باکس برجسته بود.عنوانی شبیه میدان ستاره چه زمانی سقوط قرمزدر نیمه اول سال 2023 بدون به روز رسانی منتشر شد. در عین حال، حماسه Senua: Hellblade 2، Contraband، Indiana Jones، Professions، Fable چندین عنوان دیگر مفقود است.

Jez Corden از Windows Central در مقاله ای جدید در این مورد صحبت کرد، اما همچنین اطلاعات جالبی را در مورد خروجی شخص اول ایکس باکس فاش کرد. او خاطرنشان کرد که «برخی» قوانین مایکروسافت را در مورد کار پیمانکاران به دلیل ایجاد «سرگردانی غیرضروری، با از دست دادن کارکنان کلیدی پروژه‌ها بیشتر از حد معمول» سرزنش می‌کنند.

با این حال، به نظر می‌رسد برخی «سیاست‌های داخلی» در مورد موتورهایی که بازی می‌تواند استفاده کند نیز وجود دارد.منجر به “مشکلات توسعه ای” شد هالو بی نهایت چه زمانی افسانهزیرا مایکروسافت ترجیح می دهد به جای Unreal Engine یا چیزی شبیه به آن از ابزارهای خود استفاده کند. در نتیجه، پیمانکاران باید برای استفاده از این ابزارها آموزش ببینند و در صورت حذف زودهنگام پروژه به دلیل سیاست مایکروسافت، مشکلات بیشتری را ایجاد می کنند.

هالو بی نهایت مشکلات به خوبی مستند شده است، افسانه تا حدودی جدید کوردن در ماه ژوئن گفت که گزارش‌های مربوط به نگرانی‌ها در مورد محدوده RPG فانتزی اغراق‌آمیز بوده و توسعه «در مسیر» پیش می‌رود. این احتمال وجود دارد که استفاده از ابزارها و پیمانکاران مایکروسافت باعث تاخیرهای غیرضروری شود.

زمان در نهایت نشان خواهد داد، پس لطفا منتظر آن باشید. افسانه در حال حاضر برای Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید