F1 Manager 2023 معرفی شد که تابستان امسال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود


Frotnier Developments بازی بعدی را در فرنچایز مدیریتی F1 با مجوز رسمی خود معرفی کرده است.با عنوان f1 manager 2023، بازی جدید دارای یک تریلر اعلامی نیز می باشد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید. این بازی در تابستان 2023 برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.

تابع عنوان است f1 manager 2023 یک حالت پخش مجدد مسابقه جدید است که به بازیکنان اجازه می دهد تا در لحظات کلیدی در طول فصل اثر خود را به جا بگذارند. حالت حرفه ای اصلی نیز پس از گوش دادن به بازخورد طرفداران، یک سری ویژگی های جدید دریافت کرده است.

تغییرات در بازی شامل اضافه شدن نقش مدیر ورزشی جدید است که به شما کنترل بیشتری بر روی خدمه و برنامه تمرینی تیم خود می دهد. بازیکنان همچنین باید با ملاحظات وزن جدید در هنگام کار در سقف هزینه دست و پنجه نرم کنند.

راه f1 manager 2023 مسابقات نمایشی نیز به‌روزرسانی شده‌اند تا تغییرات خط مسابقه را داشته باشند. این بازی همچنین دارای یک سیستم جدید Driver Confidence است که به رانندگان مختلف در یک مسابقه اجازه می دهد تا بیشتر در دوئل شرکت کنند.

برای اطلاعات بیشتر، f1 manager 2023 بدون شک با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی، اطلاعات بیشتری فاش خواهد شد. منتظر پوشش بعدی سیم کارت مدیریت باشید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید