جزئیات نهایی F1 24 تغییرات ایجاد شده در مدارها و درایورها را نشان می دهد تا آنها را واقعی تر کند


توسعه دهنده Codemasters جزئیات جدیدی را منتشر کرده است که جزئیات چگونگی ایجاد تغییرات در مدار و درایور را نشان می دهد. F1 24 این بازی تجربه رانندگی معتبرتری را برای بازیکنان فراهم می کند. همچنین یک ویدیو به این پست پیوست شده است که می توانید آن را در زیر مشاهده کنید.

این سومین و آخرین شیرجه عمیق است. F1 24تمرکز بر نمایش پیشرفت‌های انجام شده در دوره‌های مسابقه‌ای نمادین مانند سیلورستون و پیست اسپا-فرانکورشامپ است. مدارهایی مانند Lusail International Circuit و Jeddah Corniche Circuit نیز به روز شده اند تا آنها را به مدارهای دنیای واقعی که مبتنی بر آنها هستند نزدیکتر کند.

در سمت حالت شغلی، F1 24 نمونه‌های صوتی پخش‌های F1 در دنیای واقعی برای اولین بار نمایش داده می‌شوند. این نمونه های صوتی در لحظات کلیدی در حالت شغلی پخش می شوند و صدها خط گفتگو وجود دارد که بازیکنان در طول دوران حرفه ای خود می شنوند.

حالت شغلی نیز به لطف خودروهایی که با استفاده از داده های دقیق CAD بازسازی شده اند، ارتقاء بصری دریافت کرده است. همچنین ارتقاهای بصری با افزودن فناوری روشنایی پراکنده پویا با ردیابی پرتو و بهبودهایی در نور، سایه‌ها و بازتاب‌ها وجود دارد.

بازیکنان همچنین می توانند حرفه رانندگی کامل رانندگان F1 نمادین مانند کشیش مالدونادو و جیمی چادویک را به عهده بگیرند. بازیکنان همچنین می توانند آیکون هایی را از صحنه مسابقه F1 استخدام کنند تا بخشی از تیم خود در حالت تیم من باشند.

وقتی صحبت از چند نفره آنلاین می شود، Fanzone جدید پیشرفت هایی را ارائه می دهد. F1 24، به بازیکنان اجازه می دهد تا به سمت یک هدف مشترک پیشرفت کنند. در نهایت بازیکنان می توانند تیم مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در فصل درون بازی نماینده آن تیم باشند.

F1 24 همچنین از EA Racenet، یک برنامه همراه که به بازیکنان اجازه می دهد آمار و عملکرد خود را با دوستان خود مقایسه کنند، استفاده می کند. بازیکنان همچنین می توانند با استفاده از برنامه ایجاد کنند، به آن بپیوندند و در لیگ ها رقابت کنند.

F1 24 ” در تاریخ 31 می برای PC، PS5، PS4، Xbox Series X/S و Xbox One عرضه خواهد شد.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید