تاریخ انتشار F1 24 Standard Edition و Champions Edition اعلام شد


تکرار بعدی Codemasters F1 این سریال در شرف انتشار است F1 24در یک پست جدید استیم، توسعه‌دهنده دقیقا مشخص کرد که بازیکنان نسخه استاندارد و قهرمانان چه زمانی می‌توانند به شبیه‌سازی مسابقه دسترسی داشته باشند.

دومی برای دسترسی زودهنگام در تاریخ 28 می در ساعت 8 صبح به وقت محلی (یا 29 می در ساعت 1 بامداد AEDT) در دسترس خواهد بود، در حالی که مورد اول برای بازی همزمان در 31 می در دسترس خواهد بود. مشترکین EA Play همچنین می‌توانند از یک دوره آزمایشی 5 ساعته در 28 مه در ساعت 8 صبح به وقت PDT لذت ببرند.

F1 24 این بازی برای رایانه های شخصی، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و Xbox One در دسترس خواهد بود. چندین پیشرفت و تغییرات نسبت به نسخه سال گذشته وجود دارد، از جمله مدل جدید هندلینگ دینامیک، حالت‌های دمایی جدید برای لاستیک‌ها و تغییرات در مدل‌سازی آیرودینامیک.

همچنین یک حالت شغلی راننده جدید وجود دارد، که در آن بازیکنان می‌توانند رانندگان واقعی را انتخاب کنند و سفر خود را در این ورزش دنبال کنند، تمجیدها را به دست آورند و جهت تحقیق و توسعه خود را تعیین کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، مصاحبه ما با مدیر خلاق ارشد لی ماتر را بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید