گیم پلی F1 24 در تریلر جدید خیره کننده فاش شد


EA Sports و Codemasters اولین فیلم از گیم پلی بازی را منتشر کردند. F1 24، عنوان بعدی از سری طولانی مدت سیم کارت مسابقه. معرفی تصاویری خیره کننده و خود مکس ورشتاپن افسانه ای. آن را در زیر بررسی کنید.

برخی از جزئیات گیم پلی جدید نیز فاش شد، از جمله حالت شغلی راننده جدید. به جای کنترل یک شخصیت اصلی، بازیکنان در مسیر حرفه یک راننده دنیای واقعی مسابقه می دهند. شما می توانید بر روی رکوردهای موجود “ساخت” کنید، مسابقه دهندگان افسانه ای را تجسم کنید و افتخارات جدیدی کسب کنید، یا در رقابت های چند فصلی شرکت کنید. البته، کسانی که مایل به دنبال کردن مسیر تازه کار هستند، می توانند به این کار ادامه دهند.

همچنین یک چالش شغلی وجود دارد که “سناریوهای حرفه ای کوچک” اپیزودیک را با رویدادها و چالش های مختلف ارائه می دهد که بازیکنان می توانند آنها را در تابلوهای امتیازات جامعه رتبه بندی کنند. در مورد رانندگی، EA Sports می‌گوید که هندلینگ پویا «اصیل‌ترین و همه‌جانبه‌ترین تجربه رانندگی تا کنون» را در این سری ارائه می‌کند. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر گزینه‌های بیشتری مانند تنظیمات خودرو، مدل‌های بهبودیافته تایر و «سیستم سینماتیک سیستم تعلیق کاملاً جدید» باشند.

F1 24 در تاریخ 31 می برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC در دسترس است. منتظر اطلاعات بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید