ویژگی های جدید گیم پلی F1 23 در قسمت 1 از سری Deep Dive معرفی شده است


ناشر EA Sports و توسعه دهنده Codemasters ویدیو جدیدی منتشر کرده اند. F1 23، یک شیرجه عمیق جامع به گیم پلی عنوان مسابقه ای آینده است. این ویدیو فقط قسمت اول است F1 23اطلاعات بیشتر را می توان در زیر یافت.

این ویدیو چند ویژگی گیم پلی جدید را که در آینده ارائه می شوند را پوشش می دهد. F1 23این شامل فیزیک جدید، گزینه های جدید کنترلر، قابلیت جدید Red Flag و اضافه شدن دو آهنگ جدید به بازی است.

تغییر به F1 23مدل فیزیک به این معنی است که بازیکنان تفاوت در کنترل ماشین را در سه حوزه اصلی احساس خواهند کرد: شتاب، ترمز و چرخش. این استودیو هنگام طراحی مدل جدید هندلینگ بازی از بازخورد رانندگان واقعی F1 مانند آنتونی دیویدسون استفاده کرد.

بازیکنانی که از کنترلرهای معمولی استفاده می کنند F1 23 به فناوری جدید Precision Drive دسترسی پیدا کنید. این به بازیکنان اجازه می دهد تنظیمات را تنظیم و تغییر دهند تا بر نحوه کنترل ماشین با جزئیات زیاد تأثیر بگذارند. این شامل امکان ویرایش میزان بازخوردی است که بازیکن از طریق لرزش کنترلر احساس می کند.

بازیکنان اکنون می‌توانند با ویژگی جدید 35% فاصله مسابقه، مسابقه‌ها را در زمان کمتری اجرا کنند، در حالی که همچنان جنبه مهمی از واقع‌گرایی را که مشخصه این سری است حفظ کرده‌اند. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا مسابقات طولانی ۴۴ تا ۷۸ دور واقعی را به تعداد دور راحت‌تر و سریع‌تر کوتاه کنند.

معرفی سیستم پرچم قرمز F1 23 برای تعیین اینکه آیا ماشین ایمنی مجازی، ماشین ایمنی کامل یا پرچم قرمز باید مستقر شود، شرایط مسیر را زیر نظر بگیرید. حساسیت ویژگی جدید را می توان در تنظیمات بازی تنظیم کرد.

پرچم‌های قرمز را می‌توان به روش‌های مختلفی فعال کرد، از جمله زباله‌های موجود در مسیر، توقف خودروها در مسیر و شرایط آب و هوایی شدید. این ویدیو اشاره می کند که اتومبیل های هوش مصنوعی می توانند باعث ایجاد پرچم قرمز شوند، اما پرچم های قرمز در مسابقات چند نفره بیشتر دیده می شود.

در نهایت، این ویدئو نشان می‌دهد که پیست‌های مسابقه لاس وگاس و قطر در بازی ظاهر خواهند شد و پیست لاس وگاس اولین باری است که حتی یک راننده واقعی F1 می‌تواند مسیر را بررسی کند. مدارهای مورد علاقه طرفداران مانند شانگهای و پل ریکارد نیز باز خواهند گشت. F1 23.

این ویدیو با فاش شدن قسمت دوم از مجموعه ویدیویی Deep Dive در 19 می به پایان می رسد.

F1 23 قرار است در تاریخ 16 ژوئن برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شود. الزامات رایانه شخصی را می توانید در اینجا پیدا کنید. نسخه PS5 بازی از PSVR2 پشتیبانی نمی کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید