F1 23 در 16 ژوئن منتشر می شود، اولین تریلر بازی منتشر شد


Electronic Arts و Codemasters اولین تریلر گیم پلی بازی را منتشر کردند. F1 23عنوان بعدی در سری مسابقات فرمول یک توسعه دهنده. 16 ژوئن برای Xbox One، PS4، Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. تریلر زیر را ببینید.

بر اساس مسابقات قهرمانی جهانی فرمول یک FIA 2023، نقاط ترمز با مدارهای جدید در لاس وگاس و قطر بازگشته است. همچنین F1 World وجود دارد که در آن تکمیل چالش‌ها پاداش و ارتقاء می‌دهد. از دیگر ویژگی های جدید می توان به پرچم های قرمز، 35 درصد مسافت مسابقه و خودروهای به روز شده 2023 اشاره کرد. حالت My Team Career نیز با پشتیبانی از صفحه نمایش تقسیم شده و کراس پلتفرم باز خواهد گشت.

برخلاف بازی سال گذشته، نسخه استاندارد 59.99 دلار قیمت دارد و امکان دسترسی به نسخه های نسل قبلی و فعلی را در کنسول ها فراهم می کند. همچنین شامل F1 World Starter Pack و 5000 پیت کوین است. نسخه Champions نیز با قیمت 89.99 دلار وجود دارد.

علاوه بر بسته لاس وگاس، ما 3 روز دسترسی زودهنگام، 4 نماد مسابقه تیم من، 4 نماد نقطه ترمز، 2 نماد تیم من، اقلام آرایشی Braking Point 2 و بسته سپر جهانی F1 ارائه می دهیم. شما همچنین می توانید آیتم های درون بازی طراحی شده توسط Max Verstappen و 18000 PitCoin را برنده شوید. برای جزئیات بیشتر قبل از انتشار بازی دوباره بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *