F1 23 ویدیوی عمیق جدیدی دریافت می کند که حالت داستانی، جهان های F1 و رتبه بندی چند نفره را معرفی می کند


ناشر EA Sports و توسعه‌دهنده Codemasters قسمت 2 از مجموعه‌ای را منتشر کرده‌اند که به بررسی عمیق بازی شبیه‌سازی مسابقه‌ای جدیدشان می‌پردازد. F1 23. این ویدیوی جدید و عمیق نه تنها بر روی دنیای F1، بلکه بر روی حالت داستانی Breaking Point نیز تمرکز دارد. زیر را بررسی کنید.

بازگشت حالت نقطه شکست F1 23 شخصیت‌های جدید، داستان‌های جدید و درام جدید را به همراه دارد. این حالت داستانی با عنوان Breaking Point 2، بازیکنان را روی تیم خیالی Konnersport در طول فصل‌های F1 2022 و 2023 متمرکز می‌کند.

داستان حول محور دو شخصیت به نام های آیدن جکسون و دوون باتلر می چرخد. اما با توجه به پیوستن رقبای جدید به تیم، دو رقیب باید برای حفظ جایگاه خود در تیم مبارزه کنند. رفتار یک بازیکن در داخل و خارج از مسیر نیز بر آمارهای مختلف مانند توانایی عملکرد و شهرت تأثیر می گذارد.

تمرکز دیگر ویدیوی عمیق ما، دنیای F1 است. F1 World مرکز جدیدی برای محتوای فصلی است که روزانه، هفتگی و در طول زمان تغییر می کند. بازیکنان می توانند در رویدادهای به روز شده در طول فصل شرکت کنند تا فناوری خود را ارتقا دهند و ارتقاء کسب کنند. علاوه بر گزینه های چند نفره، F1 World یک حالت انفرادی نیز خواهد داشت که حول محور مسابقه تک نفره قرار دارد. محتوای رها شده در حالت با تحولات دنیای واقعی در ورزش مطابقت دارد.

F1 23 همچنین دارای یک حالت چند نفره رتبه بندی شده جدید و بهبود یافته با سیستم رتبه بندی جدید مبتنی بر تقسیم بندی است. یک سیستم جدید به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در رده‌های مختلف مسابقه دهند و در نهایت به صدر رده‌های نخبگان صعود کنند. در حالت رتبه بندی، ارتقاء رتبه به صورت هفتگی وجود خواهد داشت.

F1 23 در تاریخ 16 ژوئن برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، مقاله ما را در مورد قسمت اول مجموعه جزئیات بازی ما بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید