به روز رسانی F-Zero 99 لیگ شب منجمد زمان محدودی را اضافه می کند


آپدیت جدید نینتندو منتشر شد F-Zero 99، با یک لیگ شبانه یخ زده با زمان محدود به استقبال فصل تعطیلات بروید. دوره‌ها شامل Mute City 1، Big Blue، Sand Ocean، Deathwind 1 و Silence هستند که همگی پوشیده از برف هستند. نسخه‌های معمولی Track and Night League Grand Prix در طول این رویداد در دسترس نخواهند بود، اما همچنان برای تمرین و تمرین قابل پخش خواهند بود.

سایر ویژگی‌های جدید شامل رنگ‌های تقویت‌شده برای خودروها، پس‌زمینه‌ها، نشان‌ها و حاشیه‌های کارت خلبانی است. این‌ها را فقط می‌توان در طول رویداد Frozen Night League بدست آورد و شرایط و پیشرفت خاصی با فشار دادن R در منوی اصلی در دسترس خواهد بود. این به روز رسانی همچنین مشکلات نسخه 2.0 را برطرف می کند. در 1.0.2، مشکلی وجود داشت که نشان های خاصی را نمی توان به دست آورد.

یادداشت‌های پچ کامل را در زیر بررسی کنید. F-Zero 99 در Nintendo Switch برای مشترکین Nintendo Switch Online موجود است. هزینه 19.99 دلار در سال است. اخیراً یک حالت کلاسیک را اضافه کرده اند که با SNES Classic مطابقت دارد. بیشتر بدانید.

یادداشت های به روز رسانی نسخه 1.1.5

اضافه شده جدید

 • “لیگ شب منجمد” اضافه شد، یک لیگ شبانه که برای مدت محدودی در هنگام بارش برف در دسترس است. تمام دوره هایی که به طور منظم در لیگ شبانه گنجانده شده اند (MUTE CITY I، BIG BLUE، SAND OCEAN، DEATH WIND I، SILENCE) پوشیده از برف خواهند بود.
  ・رویداد “لیگ شب یخ ​​زده” به مدت محدود برگزار می شود. با فشار دادن دکمه R در منوی اصلی می‌توانید زمان باقی‌مانده رویداد را بررسی کنید.
  – آهنگ های لیگ شب معمولی و جایزه بزرگ لیگ شب را نمی توان در طول رویداد لیگ شب یخ ​​زده (به جز حالت تمرین و حالت تمرین) بازی کرد.
 • اضافه شدن رنگ‌های تقویتی برای سفارشی‌سازی خودرو، و همچنین پس‌زمینه، نشان‌ها و حاشیه‌ها برای سفارشی‌سازی کارت خلبان. این قفل زمانی که شرایط خاصی برآورده می شود باز می شود.
  موارد سفارشی‌سازی اضافه شده در این به‌روزرسانی را فقط می‌توان در طول دوره رویداد Frozen Night League دریافت کرد.
  ・دکمه R را در منوی اصلی فشار دهید تا شرایطی که تنظیم کرده اید و پیشرفت هر مورد را بررسی کنید.
  – سفارشی سازی با انتخاب «MACHINES» و «PILOT CARDS» از «WORKSHOP» در منوی اصلی امکان پذیر است.

اصلاحات دیگر

 • رفع مشکلی که حتی پس از اعمال نسخه پیش آمده بود. در آپدیت 1.0.2 مواردی وجود داشت که نشان های خاصی حتی در صورت رعایت شرایط بدست نمی آمد. داده های ذخیره تصحیح می شود و شما می توانید نشان را دریافت کنید.
 • رفع مشکلات برای ارائه تجربه بازی راحت تر.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید