F-Zero 99 حالت کلاسیک را در 29 نوامبر اضافه می کند


F-Zero طرفداران سال‌ها تشنه نگاهی اجمالی دیگر به مجموعه مسابقه‌های آینده‌نگر بودند، و اکنون مسابقه رایگان بتل رویال منتشر می‌شود. F-Zero 99 سپتامبر برای آنها یک مهلت خوشایند بود. از زمان عرضه، نینتندو این بازی را با محتوای جدیدی گسترش داده است و قصد دارد به زودی دوباره آن را گسترش دهد.

این شرکت در وب سایت رسمی خود در ژاپن اعلام کرد که به روز رسانی 1.1.0 را منتشر خواهد کرد. F-Zero 99 فردا 29 نوامبر حالت کلاسیک جدیدی به بازی اضافه می شود. برخلاف حالت بتل رویال 99 نفره که جذابیت اصلی بازی است، حالت کلاسیک به جای آن بر روی مسابقات آنلاین 20 نفره تمرکز دارد، با قوانینی مشابه با نسخه اصلی. F-Zero بازی برای Super Famicom.

این بدان معناست که Turbo Boost پس از اتمام هر دور به یک دور ریختنی تبدیل می‌شود و حرکات Skyway Track و Spin Attack نیز حذف خواهند شد. از سوی دیگر، بیرون انداختن بازیکن از زمین، قدرت متر را افزایش نمی دهد. نینتندو همچنین تایید کرد که برخلاف حالت اصلی، حالت کلاسیک با نسبت تصویر 4:3 اجرا می شود.

به روز رسانی 1.1.0 همچنین یک کارت شانس ارائه می دهد که ماشین و موقعیت شما را از پنج مسابقه گذشته ثبت می کند. در پایان این پنج مسابقه، اگر داده های ثبت شده با عدد پشت کارت شانس و وسیله نقلیه مطابقت داشته باشد، بلیط جایزه، امتیاز تجربه و جوایز اضافی دریافت خواهید کرد.

F-Zero 99 در نینتندو سوییچ به عنوان یک عنوان بازی رایگان برای همه مشترکین نینتندو سوییچ آنلاین موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید