F-Zero 99 معرفی شد، امروز در نینتندو سوییچ آنلاین در دسترس خواهد بود


پس از شایعات متعدد، سرانجام نینتندو چیز جدیدی را اعلام کرد F-Zero.از نظر فنی اینطور است F-Zero این یک بازی از دوران Super NES است، اما با عناصر اضافه شده از بتل رویال آنلاین. F-Zero 99 مواردی از این قبیل را دنبال کنید تتریس 99 99 بازیکن به صورت آنلاین در مسابقه شرکت خواهند کرد. امروز به طور انحصاری برای مشترکین Nintendo Switch Online در دسترس خواهد بود. اولین تریلر را در زیر تماشا کنید.

مشابه بازی اصلی، شما با وسایل نقلیه ای به نام ماشین در مسیرهای آینده نگر مسابقه می دهید. شما یک برق سنج دارید که با آسیب دیدن کاهش می یابد، اما می توانید آن را برای افزایش سرعت خود خرج کنید. اگر بتوانید جرقه های فوق العاده مختلف را جمع آوری کنید، راه آسمان باز می شود و می توانید از رقابت اجتناب کنید.

دستیابی به اهداف، تزئینات جدیدی را برای سفارشی کردن دستگاه شما باز می کند. F-Zero 99 همچنین از کنترلر Super NES الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل پشتیبانی می کند که برای مشترکین Nintendo Switch Online در دسترس است.با توجه به اینکه نینتندو چگونه از 99 عنوان از زمان انتشار تا کنون پشتیبانی کرده است، باید دید که چه نوع حمایتی در ذهن دارند. F-Zero 99.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *