Expeditions: A MudRunner Game Overview جزئیات تریلر سفارشی سازی، متخصص، Home Base و موارد دیگر


Focus Entertainment و Saber Interactive دونده گل این سری از بازی ها قبلاً افراد زیادی را به دست آورده اند و به زودی در قالب های زیر بازخواهند گشت: اکسپدیشن ها: بازی های MudRunner. پیش از انتشار در ماه مارس، Focus Entertainment تریلر جدیدی از گیم پلی بازی منتشر کرده است.

اکسپدیشن ها: بازی های MudRunner بیش از 40 اکسپدیشن برای بازیکنان راه اندازی شده است تا در آنها شرکت کنند، که هر کدام اهداف و چالش های منحصر به فردی را در نقشه های بازی از آریزونا و کوه های کارپات ارائه می دهند. همانطور که می توانید تصور کنید، سفارشی سازی نقش کلیدی ایفا می کند و برای غلبه بر موانع طبیعی باید از ابزارهایی مانند وینچ، لنگر قابل حمل و پل های موقت استفاده کنید.

با یک سفر موفق، همچنین می توانید انواع ارتقاء برای وسیله نقلیه خود را خریداری کنید، از جمله افزایش ظرفیت سوخت، گسترش فضای ذخیره سازی، تخت های مسطح و موارد دیگر. استخدام متخصصان در زمینه های مختلف مانند مکانیک، هیدرولوژی و مدیریت، توانایی های منحصر به فرد را آزاد می کند و به کار می گیرد. در همین حال، بازیکنان همچنین سنگرهای خود را ایجاد و گسترش خواهند داد و ماژول های جدیدی مانند انبارها و پارکینگ ها را اضافه می کنند و آنها را به عنوان پایگاه های عملیاتی مفیدتر می کنند.

برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

اکسپدیشن ها: بازی های MudRunner این بازی در تاریخ 5 مارس برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. اتفاقاً این آخرین بازی منتشر شده با بنر Focus Entertainment خواهد بود که در تاریخ 1 آوریل نام خود را به PulluP Entertainment تغییر خواهد داد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید