محتوای فصلی برنامه ریزی شده ExoPrimal کامل شد، فصل 1 در 11 جولای باز می گردد


Capcom است اگزوپریمالعنوان اکشن مکانیکی co-op سال گذشته، به تمام «محتوای فصلی برنامه ریزی شده» پایان داده است. فصل 4 در 11 جولای به پایان می رسد، فصل 1 از سر گرفته می شود و فصل های بعدی در اولین روز هر ماه منتشر می شود.

بازیکنان همچنین می‌توانند Battle Pass را از فصل 1 تا 4 خریداری کنند (Survival Pass: به صورت عمده با بسته‌های درجه برتر ذخیره می‌شود) تا آیتم‌ها را دریافت کنند. پیشرفت انجام شده در سطح Premium فقط برای آن فصل معتبر است. پیشرفت فصل را می توان به جلو برد، اما فقط به ماهی که در آن فصل دوباره شروع می شود.

سرویس آنلاین در همه حالت‌ها، با پیوستن ربات‌ها برای بازی انفرادی یا زمانی که بازیکنان کافی وجود ندارد، ادامه خواهد یافت. با این حال، برخی از محتواها فقط در هفته های خاصی در دسترس هستند. به عنوان مثال، Savage Gauntlet تنها برای 4 روز در هفته اول فصل در دسترس است. شکارچی هیولا این همکاری در هفته دوم قابل پخش خواهد بود.

همچنین می‌توانید در رویدادهای کمپین با زمان محدود مانند هالووین، کریسمس و سال نو چینی، لوازم آرایشی ویژه دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر، از جمله زمان کمپین 2x XP، اینجا را کلیک کنید.

اگزوپریمال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی اینجا را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید