همکاری Exoprimal x Monster Hunter اعلام شد، نقشه راه فصل فاش شد


در آن دوره اگزوپریمال در نمایشگاه، Capcom نقشه راه به روز شده ای را برای عنوان اکشن Co-op آینده خود ارائه کرده است. شاید مهمتر از آن، همکاری دوم تایید شده است – شکارچی هیولا، در فصل 3 پخش خواهد شد.

فصل 1 بازی Savage Gauntlet را در 28 ژوئیه راه اندازی می کند و به روز رسانی عنوان 1 در 16 آگوست منتشر می شود و 10 لباس Exosuit Alpha Variant اضافه می کند. فصل 2 به‌روزرسانی عنوان 2 را با نقشه جدید، سکوی اقیانوس، دکل‌های جدید، ماژول‌ها و یک «ماموریت نهایی» جدید اضافه می‌کند.اولین همکاری با Capcom مبارز خیابانی 6 بعد از آن می رسم.

در فصل 3، Beta Exosuit در کنار Neo Triceratops به عنوان بخشی از Title Update 3 عرضه می شود. شکارچی هیولا Collabos پس از آن دنبال خواهد شد، اما تاریخ انتشار بعد از فصل 1 وجود ندارد. با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری در ماه های آینده اعلام شود.

اگزوپریمال 14 جولای برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. همچنین از روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود. کراس پلی وجود دارد، اما حداقل در زمان راه اندازی، نمی توانید با بازیکنان دیگر پلتفرم ها مهمانی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *