Exoprimal در زمان راه اندازی از احزاب بین پلتفرمی پشتیبانی نمی کند


کپکام اگزوپریمال این بازی که اواخر این هفته راه اندازی شد، اقدام شدیدی برای شکار دایناسور PvEvP ارائه می دهد.با یکدیگر مبارز خیابانی 6، که یکی از اولین عناوین این ناشر است که از بازی کراس پلتفرم برای پلیرهای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی پشتیبانی می کند. متأسفانه، اگر دوستانی در پلتفرم های دیگر دارید، نمی توانید با آنها مهمانی کنید.

در یک توییت جدید، توسعه دهنده تصریح کرد که بازی متقابل از روز اول در دسترس خواهد بود، اما “ایجاد مهمانی برای اکوسیستم هر پلتفرم منحصر به فرد خواهد بود.” این بدان معناست که کاربران Xbox One، Xbox Series X/S و Windows Store می‌توانند با هم جشن بگیرند، اما نه بازیکنان PS4، PS5 یا Steam. این حذف به ویژه قابل توجه است زیرا کاربران Steam نمی توانند با کسی در پلتفرم های دیگر یا ویترین فروشگاه ها مهمانی کنند.

شاید به نظر کار مهمی نباشد، اما فقدان یک حزب بین پلتفرمی به نظر یک سهل انگاری است. زمان نشان می دهد که آیا این تغییر می کند، بنابراین منتظر به روز رسانی ها باشید.

اگزوپریمال در تاریخ 14 جولای منتشر خواهد شد و در زمان راه اندازی برای ایکس باکس، پلی استیشن، رایانه شخصی و همچنین Game Pass در دسترس خواهد بود. این نمایشگاه برای 10 ژوئیه در ساعت 4:30 بعد از ظهر به وقت محلی به وقت محلی برنامه ریزی شده است و جزئیات جدید وعده داده شده است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *