Exoprimal به بازیکنان اجازه می دهد تا PvE یا PvP را به عنوان ماموریت نهایی انتخاب کنند


کپکام بتا اگزوپریمال زمانی که در ماه مارس منتشر شد، به طرز شگفت‌انگیزی سرگرم‌کننده بود، و نبردهای سرگرم‌کننده مبتنی بر گروه‌های بزرگ علیه دایناها و ایده‌های جالب PvEvP را ارائه می‌کرد. با این حال، همه از PvP اجباری در برخی از ماموریت های نهایی Dino Survival مانند Data Key Security و Energy Taker لذت نمی بردند.

تیم توسعه به بازخورد شما گوش داد و گزینه انتخاب ماموریت نهایی را تایید کرد. بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند که آیا در PvP، PvE یا Random به عنوان آخرین ماموریت Dino Survival شرکت کنند. اگر PvE را انتخاب کنید، مسابقه ای برای تکمیل هدف ماموریت سریعتر از تیم دشمن خواهد بود (اگرچه آنها همچنان می توانند تیرانوزاروس را تعقیب کنند).

جالب اینجاست که Capcom همچنین برای بازیکنانی که می خواهند از PvP لذت ببرند، “ترفندهایی” ایجاد کرده است. امیدواریم این به معنای حالت های اختصاصی مانند Team Deathmatch و تغییرات تعادل باشد. فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید.

اگزوپریمال در تاریخ 14 جولای برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. درباره آنچه در زمان راه‌اندازی و پس از آن اتفاق می‌افتد در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید