Exoprimal حالت‌های جدید، مسابقات سفارشی و همکاری‌های Mega Man را در 17 آوریل اضافه می‌کند.


کپکام تریلر جدیدی از بازی کو-آپ کشتار دایناسورها منتشر کرده است اگزوپریمال، این بار به محتوایی می پردازیم که به عنوان بخشی از به روز رسانی عنوان 4 آینده که در 17 آوریل منتشر می شود به بازی اضافه می شود. یکی از رویدادهای مشترک بزرگی که این آپدیت به بازی اضافه می کند این است راکمن حق امتیاز. تریلر زیر را تماشا کنید.

جزئیات زیادی وجود ندارد، اما اگزوپریمال ایکس راکمن همکاری هنوز فاش نشده است. راکمن فرانچایزها شامل قهرمانان مشهور ظاهر می شوند. اگزوپریمال به هر شکلی

با توجه به گیم پلی مهم، اگزوپریمال Title Update 4 همچنین با یک exosuit بتا جدید و ریگ‌ها و ماژول‌های جدید همراه است. لباس‌های جدید عبارتند از Zephyr Beta با Boost Claw، Vigilant Beta با Bowhunter، Krieger Beta با Blitz Cannon، Murasame Beta با Windcaller، Witchdoctor Beta با Plasma Shot، و Wild Bomb. شامل Nimbus Beta، و Rig-Mortar جدید. .

اضافه شدن بتا جدید تعداد لباس های بیرونی قابل پخش را به 30 می رساند و 10 ریگ اضافه می کند تا سبک بازی اسکلت بیرونی شما را بیشتر سفارشی کنید.

به روز رسانی عنوان 4 اگزوپریمال این بازی همچنین دارای حالت‌های بازی جدید است، از جمله یک حالت کوآپ جدید 10 نفره به نام Time Loop Rebellion. یک حالت جدید به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا اشکال قدرتمندتری از باس‌های پایان بازی پایه را به خود بگیرند. با به چالش کشیدن حالت های بازی جدید، بازیکنان می توانند لوازم آرایشی ویژه و سایر موارد منحصر به فرد آن حالت را به دست آورند.

اگزوپریمال یک حالت مسابقه سفارشی نیز اضافه شده است که به بازیکنان اجازه می دهد بازی خود را تغییر دهند. بازیکنان می توانند با استفاده از کدهای لابی یکدیگر را به بازی های سفارشی دعوت کنند و می توانند هر حالت، ماموریت یا مرحله ای را بازی کنند. حالت مسابقه سفارشی به بازیکنان اجازه می دهد تا EXP و BikCoin کسب کنند و همچنین در داستان بازی پیشرفت کنند.

طرفدار اگزوپریمالPvP می تواند منتظر یک حالت نزاع سریع باشد که در آن بازیکنان می توانند تنها در ماموریت نهایی PvP از کل بازی شرکت کنند.

اگزوپریمال در رایانه شخصی، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید