Exoprimal – Title Update 2 منتشر شد، همکاری Street Fighter 6 و نقشه جدید را اضافه کرد


کپکام اگزوپریمال در حال ورود به فصل 2 است، با به‌روزرسانی عنوان 2 که پاس‌های Survival و محتوای جدیدی را به همراه دارد. برای آن، مبارز خیابانی 6 همکاری با پوسته های لباس بیرونی شبیه به Guile، Chun-Li و Ryu. ویدیوی توسعه دهنده را در زیر تماشا کنید. کارگردان بازی فایتینگ تاکایوکی ناکایاما جزئیات را توضیح می دهد.

سایر محتوای جدید شامل یک نقشه جدید، پلتفرم اقیانوس و یک ماموریت نهایی جدید است: فرار. دو دکل جدید نیز وجود دارد. به نظر می رسد که Edge Strike تیغه های دوگانه خود را برای یک حمله ویرانگر بیرون می آورد و پهپاد دایناسور را تحت سلطه خود در می آورد. بازیکنان همچنین می توانند ماژول های جدیدی مانند Anti-Swarm و Magnum را خریداری کنند.

کسانی که خواهان باس فایت‌های سخت‌تر در Savage Gauntlet هستند، می‌توانند مطمئن باشند که دوربان، آنتاگونیست داستان، اینجاست. در ماه های آینده تغییرات بیشتری اضافه خواهد شد، بنابراین منتظر به روز رسانی ها باشید. در نهایت، بازیکنان می‌توانند شکلک‌های جدید، پوسته‌های Exosuit، پوسته‌های سلاح، برگردان‌ها، طلسم‌ها، تمبرها و موارد دیگر را از جعبه‌های جنگ دریافت کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید