Exoprimal – دریافت جزئیات جدید برای Savage Gauntlet، Skywave Alpha Variant


از کپکام است اگزوپریمال زمانی که برای اولین بار عرضه شد، برداشت های متفاوتی دریافت کردم، اما این تازه آغاز است، با چندین فصل و به روز رسانی عنوان رایگان در راه است. اولین به‌روزرسانی عنوان در 16 آگوست ارائه می‌شود و 10 لباس جدید Alpha Variant Exosuit را اضافه می‌کند. قبل از آن، بازیکنان می‌توانند در 28 ژوئیه وارد بازی Savage Gauntlet، یک تجربه کاملاً متمرکز بر PvE شوند.

همانطور که در یک پست جدید در Steam توضیح داده شده است، Savage Gauntlet تیم های پنج بازیکنی را در مقابل انبوهی از دایناسورها در PvE بدون Exofighters یا Dominators متخاصم قرار می دهد. ماموریت های چرخشی هفتگی و تابلوهای امتیازات وجود دارد تا ببینید بازیکنان تا کجا می توانند به آن برسند. از آنجایی که این یک تجربه “آخر بازی” است، تنها پس از تکمیل داستان می توان به آن دسترسی داشت.

جزئیات جدید Skywave در مورد لباس جدید Alpha Variant Exosuit موجود است. سلاح او Tempest Lance است که حملات آهسته و پیچ‌های شارژ را راه‌اندازی می‌کند. بنابراین، شما باید بین سلاح اصلی خود برای حمله و مهارت هایی برای بهبود تیم خود سوئیچ کنید. Skywave Alpha بیشتر روی آسیب متمرکز است، حتی اگر هنوز Exosuit پشتیبانی است.

منتظر جزئیات بیشتر در مورد سایر انواع آلفا در هفته های آینده باشید. اگزوپریمال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی ما را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *