تریلر پرتاب Exoprimal خبر از خیانت، شرور اصلی و موارد دیگر می دهد


کپکام تریلر معرفی خود را منتشر کرد اگزوپریمال، این هفته برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی عرضه می شود. این فیلم بر داستان و برخی از جنجال های سفر در زمان که در حال انجام است تمرکز دارد. با این حال، همچنین نشان می‌دهد که ایبیوس، شرکتی که لویاتان را ایجاد کرد، ممکن است نقش شوم‌تری نسبت به آنچه در ابتدا نشان داده شد بازی کند.

شخصیت جدیدی که لباس بیرونی پوشیده است ظاهر می شود که قبلاً هرگز دیده نشده بود و بازیکن باید در فضای VR مبارزه کند. همچنین نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد شخصی سعی کرد «دنیای آینده‌اش» را متوقف کند (احتمالاً اشاره به ایبیوس دارد)، اما این امید به «نفرین شما» تبدیل شد. زمان نشان خواهد داد که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت، اما انتظار پیچ و خم و خیانت را داشته باشید.

اگزوپریمال در 14 جولای در دسترس خواهد بود و همچنین در Game Pass در دسترس خواهد بود. پیش‌سفارش به شما پوسته‌های سفارشی Deadeye، Witchdoctor و Roadblock می‌دهد. دارندگان نسخه Deluxe کیت Head Start را دریافت می کنند که قفل Murasame، Nimbus، Vigilant را باز می کند و پوسته های اضافی را ارائه می دهد. شما می توانید در مورد نقشه راه ما پس از راه اندازی اینجا بیشتر بخوانید. شکارچی هیولا همکارینویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *