Exoprimal دارای جعبه های لوت آرایشی است، Exosuit برای باز کردن قفل به ارز درون بازی نیاز دارد


اگزوپریمالقرار است اولین IP جدید Capcom در چند سال اخیر باشد و واضح است که شرکت وزن زیادی روی آن گذاشته است. از محیط علمی-تخیلی القا شده از دایناسور گرفته تا اکشن چندنفره پر هرج و مرج، این بازی تا کنون چیزهای زیادی برای ارائه دارد، اما جزئیات تازه فاش شده می تواند افراد زیادی را ناامید کند. طبیعتی وجود دارد.

طبق پیش‌نمایش عملی بازی تیرانداز آینده PC Gamer که به تازگی منتشر شده است،اگزوپریمالاز Battle Pass (البته در اوایل امسال اعلام شد) و Loot Boxes استفاده می کند، اگرچه دومی به قطره های آرایشی محدود می شود. در همین حال، پیش‌نمایش منتشر شده در Wccftech همچنین نشان داد که برخی از Exosuits در بازی قفل خواهند شد و بازیکنان را ملزم به پرداخت ارز درون بازی می‌کند.

در پیش‌نمایش اخیر، Capcom تاکید کرد که «بسیاری از ویژگی‌های بازی در معرض تغییر هستند»، بنابراین شاید برخی از این سیستم‌های پیشرفت و کسب درآمد در نهایت تغییر کنند. روی کاغذ بسیار مشکل به نظر می رسد، بنابراین امیدوارم اینطور باشد.

اگزوپریمالدر تاریخ 14 جولای برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس خواهد بود. همچنین در هنگام راه اندازی در Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید