ویدیوی Exodus جزئیات جدیدی را در مورد تنظیمات، انتخاب بازیکن، پایان و موارد دیگر نشان می‌دهد


بازی‌های زیادی در The Game Awards در ماه دسامبر روی صحنه بودند، اما Archetype Entertainment's خروج یکی از مواردی بود که بیشترین توجه را به خود جلب کرد. این RPG علمی-تخیلی داستان محور که توسط تیمی از کهنه سربازان سابق BioWare ساخته شده است، مطمئناً در اولین تریلر خود یک چشم انداز جالب به نظر می رسید، اما پس از آن اعلام، Archetype Entertainment اطلاعات جدیدی را در مورد بازی از طریق مجموعه ای از افشاگری ها فاش کرد. جزئیات. آشکار شده اند. ویدئو پرسش و پاسخ. این ویدیو جزئیات جدید زیر را نشان می دهد: خروج تنظیمات، انتخاب آن‌ها و مکانیسم به‌دست‌آمده توسط shinobi602@ در توییتر به روشی ساده و قابل درک خلاصه شده‌اند.

خروج داستان در خوشه ستاره ای امگا قنطورس ده ها هزار سال در آینده اتفاق می افتد. گفته می شود که این خوشه کهکشانی یک کهکشان باستانی و غیرعادی است و توسعه دهندگان گفته اند که آن را به دلیل خاصی انتخاب کرده اند.که در خروج، بشریت در حال فرار از یک زمین در حال مرگ است، یک نژاد ضعیف در یک کهکشان متخاصم، و به عنوان یک مسافر، ماموریت شما این است که با سرقت سلاح ها و فناوری از آسمان ها، موجودات قدرتمند و دشمنان بشریت، به بقای نژاد کمک کنید. هدف.

Archetype Entertainment می گوید که توجه ویژه ای به اصالت علمی پشت بازی دارد، از جمله همکاری با نویسندگان علمی تخیلی برنده جوایز. بخصوص، خروج داستان حول محور اتساع زمان می چرخد. بازیکنان به عنوان مسافر در کهکشان سفر می کنند، اما حتی اگر این ماموریت های بین ستاره ای فقط چند روز طول بکشد، پس از بازگشت به خانه، دهه ها گذشته است.

این نیز اتفاق خواهد افتاد خروج این مکانیک انتخاب ها و پیامدها را برای بازیکن به ارمغان می آورد. Archetype Entertainment می گوید که این بازی دارای چندین پایان مختلف است و آنها تاکید زیادی روی این موضوع دارند. سازنده همچنین می گوید که این بازی یک تجربه خطی نخواهد بود و به بازیکنان اجازه می دهد هر طور که دوست دارند کاوش کنند.

سایر جزئیات فاش شده در این ویدیو شخصیت اصلی را توصیف می کند که تایید شده است که صداگذاری شده و کاملاً قابل شخصی سازی است و توسعه دهندگان می گویند احتمالاً بخش مهمی از تجربه بازی خواهد بود. همچنین به شخصیت های همراه بازی می پردازد. البته همانطور که در The Game Awards اعلام شد، صداپیشگی یکی از شخصیت ها بر عهده متیو مک کانهی است و به عنوان شخصیتی از نوع مربی برای قهرمان داستان توصیف می شود.

Archetype Entertainment همچنین در مورد آنچه که برای الهام گرفتن به آن نگاه می کنند صحبت می کند. خروج، یک RPG که حول مکانیزم انتخاب ها و پیامدها می چرخد. به ویژه شامل بازی هایی است که اعضای تیم توسعه در گذشته روی آن کار کرده اند. دروازه بالدور، عصر اژدها، و شوالیه جمهوری قدیم – به همین ترتیب، سایر ویژگی های بازی مانند افق ، آخرین ما ، و مهاجم مقبره. علاوه بر بازی‌ها، این استودیو از آثار علمی تخیلی مانند: تپه های شنی و در میان ستارگان.

خروج در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. تاریخ انتشار بازی هنوز اعلام نشده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید