کارگردان داستان Exodus داستان و انگیزه‌های Elise همنشین Sleeper Companion را توضیح می‌دهد.


چند روز پس از اولین نمایش شخصیت مکمل الیز شارو در عنوان آینده خروج، توسعه دهنده Archetype Entertianment جزئیات بیشتری را در مورد این شخصیت در قالب یک پرسش و پاسخ با کارگردان روایی درو کارپیشین فاش کرد.

ابتدا، Karpysyn در مورد لباس مکانیکی Elise و اینکه چرا او از آن در داستان بازی استفاده کرد صحبت می‌کند و تکه‌هایی از داستان خود را فاش می‌کند. الیز به عنوان بخشی از کار خود به عنوان یک سرباز روی زمین، در استفاده از لباس مکانیکی آموزش دید. از آن زمان، او موفق به تعمیر و ارتقاء کت و شلوار لیدون شده است.

کارپیشین همچنین فاش می‌کند که الیز برای کت و شلوار چسبیده نیست و تنها زمانی که در ماموریت‌ها شرکت می‌کند به لباس مکانیکی خود می‌رود. کارپیشین توضیح می‌دهد: «در اوقات فراغت، او را می‌توان در حال سرهم‌کردن با ماشین‌هایش در گاراژش یا شریک نوشیدن نوشیدنی با مزدوران و نجات‌گران دیگر در میخانه محلی پیدا کرد.»

با توجه به انگیزه اصلی الیز برای دانستن بیشتر در مورد زمین، کارپیشین توضیح می‌دهد که این به دلیل «حفره‌هایی» است که در حافظه او به دلیل خواب طولانی مدتش ایجاد شده است. او اساساً تکه‌هایی از حافظه‌اش را از دست داده است و علی می‌خواهد تا جایی که ممکن است خاطرات از دست رفته‌اش را دوباره به دست آورد تا بهتر متوجه شود خودش و از کجا آمده است.

الیز را به دلیل زمانی که در خواب سرما می گذراند، «خواب زده» نیز می نامند. این کلمه ای است که در تنظیمات بازی برای توصیف مسافران کشتی استفاده می شود که تمام سفر خود را در یک کرایوتوب نیمه خواب زمستانی می گذرانند.

الیز را می‌توان در میخانه مرزی، یکی از کلان‌شهرهای اصلی سیاره ریدون، که از آن زمان به یک مکان مهم تبدیل می‌شود، پیدا کرد. خروج داستان از آنجا شروع می شود.

کارپیشین صحبت را با صحبت در مورد طراحی شخصیت الیز و به طور خاص خالکوبی های او به پایان می رساند. خالکوبی‌های او به‌عنوان یادآوری قابل مشاهده از آنچه زمانی بوده است توصیف می‌شود، اما او نمی‌تواند به خاطر بیاورد زیرا حفره‌هایی در حافظه‌اش وجود دارد.

کارپیشین توضیح می‌دهد: «او می‌فهمد که آنها معنا دارند و وقتی به آنها فکر می‌کند، احساسات قوی را احساس می‌کند. اما او جزئیات دقیق هر خالکوبی را نمی‌داند، زمانی که آنها را انجام داده یا معنی آنها را که زمانی در مه‌ای از خاطرات تکه تکه شده گم شده بودند، نمی‌داند.

خروج در حال حاضر در حال توسعه است و برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات علمی تخیلی بازی، مقاله ما را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید