Exodus دارای “بازیگران بسیار متنوعی از دوستان” از جمله شخصیت های غیر انسانی است


این تعجب آور نیست، زیرا یک RPG علمی تخیلی از یک توسعه دهنده سابق BioWare است. خروج به همان اندازه جلب توجه می کند تاثیر عمده همانطور که مشخص است، این بازی از بسیاری جهات مهم تجربه ای مشابه با سری BioWare ارائه می دهد.

مثلاً اگر دوستی را مثال بزنیم، خروج بازیگران مختلفی از شخصیت ها وجود خواهند داشت که در طول بازی شما را همراهی می کنند. در پرسش و پاسخی که اخیرا توسط توسعه دهنده Archetype Entertainment آپلود شده است، چاد رابرتسون، یکی از بنیانگذاران و تهیه کننده اجرایی استودیو، جزئیات بیشتری در مورد انتظارات ما از بازی به اشتراک گذاشت. خروج شخصیت های همراه و نقشی که در تجربه کلی بازی می کنند.

«دوستان ما بخش بزرگی از شخصیت ما هستند. خروجرابرتسون گفت. ما می دانیم که آنها چقدر برای بازیکنان ما مهم هستند و برای ما نیز بسیار مهم هستند. ما یک گروه عالی و متنوع از بچه ها را گرد هم آورده ایم.”

البته، تنها شخصیت‌های همراه که تاکنون فاش شده‌اند، هستند خروج الیز دوست دارد سوار ماشینی به میدان نبرد شود. اما به گفته رابرتسون، او “نوعی از تنوع را نشان می دهد.” خروج این مجموعه دارای شخصیت‌های همراه، از جمله شخصیت‌های غیرانسانی است.

او گفت: “ما امیدواریم او را دوست داشته باشید. او نشان دهنده تنوعی است که ما در بازی داریم، از جمله همراهان غیر انسانی که در طول زمان به وجود می آیند.”

رابرتسون همچنین به شخصیت‌هایی اشاره کرد که بازیکنان در طول داستان با آنها تعامل خواهند داشت.که در خروجاتساع زمان بخش اصلی داستان است. بازیکنان اغلب خانه های خود را ترک می کنند و سفرهای طولانی بین ستاره ای را با سرعتی نزدیک به نور آغاز می کنند. این بدان معناست که فقط چند هفته طول می کشد تا به عقب برگردیم. برای آنها و برای همه آنها که پشت سر گذاشتند، دهه ها خواهد گذشت.

به گفته رابرتسون، خروج بازیگران اصلی شخصیت‌های همراه همیشه شما را در تمام این سفرهای طولانی همراهی می‌کنند، اما با توجه به گذشت زمان، هر بار که برمی‌گردید با شخصیت‌های کاملاً جدیدی نیز آشنا خواهید شد.

“در طول چندین دهه، خروجرابرتسون گفت که قطعاً شخصیت‌های جدیدی در بازی وجود دارد، اما هسته‌ای نیز وجود دارد که در طول سفر باقی می‌ماند. “این برای ما بسیار مهم است زیرا می خواهیم با همراهان شما، عزیزان شما و دیگر قهرمانان بازی ارتباط عاطفی برقرار کنیم.

“بنابراین شما خواهید دید که آنها با شما تکامل می یابند، زیرا برخی از آنها با شما سفر می کنند و برخی از آنها در خانه می مانند.” روابط اساسی علاوه بر روابط جدید زمانی که به خانه می رسید و در سایر جنبه های بازی. ”

پرسش و پاسخ همچنین جزئیاتی را در مورد بسیاری از گونه های مهاجمی که در طول اقامت خود با آنها روبرو خواهید شد، نشان داد. خروجو همچنین نقشی که شخصیت متیو مک کانهی بازیگر برنده جایزه در بازی ایفا می کند.

خروج در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، مصاحبه ما با کارگردان روایت درو کارپیشین را بررسی کنید. از اینجا یاد بگیریدنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید