Exoborne یک تیرانداز علمی تخیلی جدید است که در جنوب شرقی ایالات متحده اتفاق می افتد


توسعه دهنده Sharkmob و ناشر Level Infinite یک بازی تیراندازی استخراج جدید را با عنوان معرفی کرده اند. اگزوبون. این بازی در مراسم The Game Awards 2023 با تریلر CG معرفی شد. می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

اگزوبون در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد و در این اطلاعیه آمده است که توسعه بازی همچنان ادامه دارد. استودیو با تریلر می خواهد دنیای بازی و چشم انداز آن را معرفی کند.

اگزوبون به نظر می رسد پس از نوعی رویداد آخرالزمانی، با بشریت در آستانه سقوط جهانی به دلیل شکست پروژه معکوس. این دنیا را به مکانی خصمانه تبدیل کرده است. تنظیمات اصلی هستند اگزوبون بخشی از جنوب شرقی ایالات متحده است.

بازیکنان به جای بازمانده ای به نام Reborn که ایمپلنتی دارد که به او اجازه می دهد از Exo-Rig استفاده کند، قدم می گذارند. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در محیط‌های خطرناک جهان سرمایه‌گذاری کنند و در عین حال برای تدارکات و سلاح‌های جدید با یکدیگر مبارزه کنند.

بر اساس اعلامیه، اگزوبون همچنین تاکید زیادی بر عمودی بودن وجود دارد، به طوری که بازیکنان باید در مناطقی که از فضای عمودی با استفاده از ابزارهای مختلف در زرادخانه خود استفاده می‌کنند، کاوش کنند و به مبارزه بپردازند.

اگزوبون تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما انتظار می رود برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید