Everwild – استخدام غیرمعمول برای برنامه نویسان موتور، تولیدکنندگان ویدئو و غیره.


اینطور فکر کردن عجیب است همیشه وحشیبازی بعدی Rare در سال 2019 معرفی شد، به خصوص که از سال 2014 در حال توسعه است. هیچ اطلاعیه یا جزئیات جدیدی وجود ندارد، اما این شرکت همچنان در حال استخدام برای این پروژه است.

سه فهرست در صفحه مشاغل موجود است: برنامه نویس موتور، تهیه کننده ویدیو، و هنرمند گرافیکی ویدیو و حرکت. هر دو موقعیت موجود است، دریای دزد و همیشه وحشیتوجه به دو موضع اخیر جالب است. آنها بخشی از یک «تیم ویدیویی درون استودیویی» خواهند بود که «محتوای ویدیویی با کیفیت بالا را برای پشتیبانی از پلتفرم‌های آنلاین ما و تبلیغ جدیدترین بازی‌های Rare» تولید خواهند کرد.

این شامل کار با تیم های بازاریابی و جامعه برای ایجاد “محتوای ویدئویی مداوم” است. دریای دزد و همچنین عنوان بعدی Rare، همیشه وحشیاین بدان معناست که استودیو در حال آماده شدن برای معرفی بیشتر بازی به صورت منظم است، حتی اگر تریلرهای جدیدی منتشر نکند.

همیشه وحشی هیچ تاریخی برای انتشار مشخص نشده است، و شایعه شده است که یک «دنیای چند نفره عظیم» بر اساس پروفایل LinkedIn مهندس گیم‌پلی جردن بل از مارس 2022 ارائه خواهد شد.اما اندی رابینسون از VGC گزارش می دهد که بیشتر شبیه است زنده پیناتا این یک بازی بقا مثل قبل نیست و شما را مسخره می کنند. مثل همیشه برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید