Everwild “هنوز به آینده” – شایعه


مایکروسافت تعداد زیادی عناوین شخص اول دارد که چندین سال پیش معرفی شدند، اما هنوز جزئیات زیادی ندارند، اما هیچ کدام به اندازه Rare خسته کننده نیستند. همیشه وحشیاز زمان معرفی بازی در سال 2019، نه تنها هیچ به روز رسانی نشده است، بلکه گزارش هایی مبنی بر اینکه چرخه توسعه طاقت فرسایی را پشت سر گذاشته است، وجود دارد و حتی در Rare نیز کاملاً مشخص است که این بازی دقیقاً چه کاری انجام نشده است .

اما هنوز هم بازی‌ای است که Rare فعالانه روی آن کار می‌کند. حداقل این چیزی است که ژز کوردن روزنامه نگار ادعا می کند. اخیراً در پادکست ایکس باکس دو، کوردن در حالی که در مورد بازی هایی که ممکن است در نمایشگاه بازی های ایکس باکس آینده ظاهر شوند، حدس و گمان می زد، گفت: همیشه وحشی اگرچه بعید است که در این رویداد ظاهر شود، اما “هنوز در افق” است و برای کسانی که نگران لغو آن بودند در حال توسعه است.

اما دقیقا چه خواهد بود؟ کوردن هیچ چیز خاصی در مورد آن نگفته است، اما گفته است که این یک تجربه چند نفره co-op خواهد بود. طبق گزارش سال گذشته، پس از راه اندازی مجدد، همیشه وحشی این دیگر به عنوان یک بازی بقا توسعه داده نمی شود و در عوض ویوا پینیاتا، عنوان انحصاری Rare برای Xbox 360.

بر اساس آنچه در سال 2021 گزارش شد، همیشه وحشی در آن زمان، بازی به مدت پنج سال در حال توسعه بود. جای تعجب است که ما در مورد بازی‌ای که نزدیک به یک دهه در حال توسعه بوده است اطلاعات کمی داریم، اما Rare تمام تلاش خود را کرده است تا چشم‌انداز روشنی را برای بازی تعریف کند و جزئیات جدیدی را که می‌توانیم انتظارش را داشته باشیم، نشان دهد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید