Everspace 2 با بروزرسانی بهار به موتور Unreal 5 حرکت می کند


اگرچه در حال حاضر بسیار بهتر به نظر می رسد، everspace 2 موتور Rockfish Games در حال انتقال به Unreal Engine 5 است. ارتقاء موتور در به‌روزرسانی Spring، احتمالاً قبل از دومین به‌روزرسانی اصلی رایگان، Incursions (راه‌اندازی در همان پنجره انتشار) رخ خواهد داد.

راه حل فعلی بهینه سازی بهتری را ارائه می دهد، بنابراین Nanite و Lumen اضافه نمی شوند. با این حال، با Unreal Engine 5، توسعه‌دهندگان می‌توانند بازی‌های خود را در آینده محافظت کنند و ضمن ارائه پشتیبانی، از «مشکل کمتری در انتشار به‌روزرسانی‌ها و توسعه‌های آینده» اطمینان حاصل کنند. everspace 2 “برای مدت طولانی.”

البته این روند آسانی نیست. این تغییر مسائل مختلفی از جمله صداهای از دست رفته، نشانگرهای جستجوی متحرک، چراغ های چشمک زن که بیش از حد روشن بودند و ردیابی موشک های EMP از دست رفته را معرفی کرد. این برای برجسته کردن هیچ مشکلی در UE5 نیست، بلکه کار مورد نیاز برای عرضه به‌روزرسانی‌ها به‌آرامی است.

تیم توسعه در حال اتمام اشکالات است و ما پس از در دسترس بودن به روزرسانی ، جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم داد. everspace 2 موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. بررسی ما را بررسی کنید. برای مبارزه ، کنترل و داستان 9 از 10 می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید