Everspace 2 – Leviathan و Dreadnought به توسعه پولی می‌آیند


Everspace 2 اخیراً از Steam Early Access خارج شده و اکنون با یک سیستم ستاره جدید، فعالیت ها و پایان کمپین بر روی رایانه شخصی در دسترس است. البته نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S تابستان امسال عرضه می‌شوند و به‌روزرسانی رایگان آن در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.

Rockfish Games همچنین در حال کار بر روی یک توسعه دهنده پولی است که در اواخر سال 2024 منتشر خواهد شد. یک پست جدید در Steam تأیید می کند که Leviathan و Dreadnought (که در هنر مفهومی قبلی مورد توجه قرار گرفت) بخشی از توسعه هستند. به روز رسانی. ما علاوه بر تبدیل آنها به فعالیت های آخر بازی، هزینه های توسعه را نیز در نظر می گیریم.

هر دو در ابتدا ایده‌های خشنی بودند، اما بدون خط داستانی مناسب، مکانیک رئیس مناسب و قابلیت پخش مجدد ارزشمند، اجرای آن به شیوه‌ای معنی‌دار واقعاً دشوار بود. به عبارت دیگر، به‌جای افزودن دو مجموعه بسیار گران قیمت به یک بازی پایه در حال حاضر گوشتی. ، ما در حال تبدیل آنها به فعالیت نمادین آخر بازی گسترش پولی هستیم که حداقل یک سال دیگر روی آن کار خواهیم کرد.

همچنین تنها راه استفاده از بخشی از یارانه دولت آلمان برای پوشش 40 درصد از هزینه توسعه یک افزونه پولی است. مصالحه بدی نیست، اما به این معنی است که طرفداران باید بیشتر منتظر بمانند تا آنها را تجربه کنند.

پشتیبانی از لینوکس بومی نیز متأسفانه به دلیل «ماهیت شکسته و ناقص پیاده‌سازی Vulkan در Unreal Engine 4» ارائه نمی‌شود، که منجر به عملکرد ناکارآمد و خرابی ناشی از نشت RAM در SSGI می‌شود. تمرکز اپیک گیمز روی Unreal Engine 5 بعید است که این مشکل را برطرف کند.

با وجود این، توسعه دهندگان همچنان در حال کار برای بهینه سازی تجربه در لینوکس هستند. حامیان ناراضی می توانند درخواست بازپرداخت کامل کنند. پشتیبانی از سیستم عامل مک بومی و بهینه‌سازی‌های Steam Deck در جایگاه بعدی دیگر پلتفرم‌ها قرار دارند. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید. در ضمن، بررسی های ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *