Everspace 2 اولین به روز رسانی محتوای اصلی را در 2 اکتبر دریافت می کند


توسعه دهنده Rockfish Games اولین به روز رسانی محتوای اصلی بازی اکشن فضایی را اعلام کرده است everspace 2. این آپدیت با عنوان «مسلح و خطرناک» قرار است در تاریخ 2 اکتبر منتشر شود و به صورت رایگان بر روی رایانه شخصی و کنسول ها در دسترس قرار گیرد.

به‌روزرسانی Armed and Dangerous شامل 10 آیتم مجموعه جدید شامل 34 نوع آیتم جدید، 4 کاتالیزور جدید، 40 ویژگی آیتم جدید، قابلیت بازگردانی ویژگی‌های آیتم، امتیازات جدید Khala و امتیازات جدید Taleen است.

این به‌روزرسانی همچنین گزینه‌های سفارشی‌سازی کشتی را اضافه می‌کند، از جمله 15 بال ردیف 4 جدید، تصادفی‌ساز جدید رنگ کشتی، و تصادفی‌ساز ماژول کشتی جدید. محتوای جدید مجموعه ای از بهبودهای جدید کیفیت زندگی را اضافه می کند، از جمله ذخیره سریع و بارگذاری سریع، سفارشی سازی دمپر اینرسی و بهبودهای رابط کاربری.

من ابتدا آن را با رایانه شخصی شروع کردم، اما everspace 2 در ماه آگوست برای PS5 و Xbox Series X/S عرضه شد. این بازی از بسیاری جهات نسبت به نسخه قبلی خود بهبود می‌یابد، از ساختار سرکش بازی اصلی خودداری می‌کند و در عوض بر روی روایتی در یک محیط بزرگ جهان باز تمرکز می‌کند.

بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. everspace 2.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *