Everspace 2 در 15 آگوست برای PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود


توسط Rockfish Games ساخته شده است. Everspace 2 در تاریخ 15 آگوست برای PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود. این اعلامیه همراه با تریلر منتشر شد که می توانید در زیر مشاهده کنید.

تریلر ایده خوبی از گیم پلی بازی می دهد. Everspace 2، حول کاوش منظومه های ستاره ای و شرکت در نبردهای فضایی سریع می چرخد. همچنین برخی از جنبه های دیگر بازی مانند سلاح های قدرتمند و توانایی شخصی سازی کشتی خود را معرفی می کند.

Everspace 2 در ماه آوریل برای رایانه های شخصی منتشر شد. این بازی بسیار موفق بود و بلافاصله پس از انتشار بیش از 300000 نسخه فروخت. قبل از انتشار کامل، Everspace 2 بیش از 2 سال به عنوان یک بازی دسترسی اولیه در Steam سپری کرد.

این بازی در آینده دارای محتوای بسیار کمی خواهد بود. این استودیو فاش کرده است که Leviathan و Dreadnought به عنوان فعالیت‌های پایانی بازی در یک نسخه بسط پولی که برای اواخر سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است، عرضه خواهند شد.

آپدیت رایگان نیز در اواخر امسال با محتوای بیشتر منتشر خواهد شد. Everspace 2. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، نقد و بررسی نسخه اصلی رایانه شخصی را در اینجا بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *